Dėmesys ir pagalba – šeimoms, auginančios mažamečius vaikus

Druskininkų savivaldybės administracijai rūpi šeimos. Didelis dėmesys ir pagalba skiriama šeimoms, patiriančioms sunkumų ar auginančioms mažamečius vaikus. Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centre, kuris siekia, kad šeimoms, auginančioms mažamečius vaikus, paslaugos būtų labiau prieinamos ir kokybiškos, nuo rugsėjo 20 d. pradėjo dirbti individualios priežiūros darbuotoja Agnė Jankauskaitė.

Individualios priežiūros darbuotoja A. Jankauskaitė / Asmeninio archyvo nuotrauka

Naujoji specialistė kartu su socialiniais darbuotojais darbui su šeimomis ugdys tėvų atsakingos tėvystės įgūdžius ir teiks praktinę pagalbą, auginant vaikus iki 1 metų amžiaus arba vaikus su negalia iki 3 metų amžiaus. Šią paslaugą galės gauti socialinę riziką patiriančios šeimos, taip pat šeimos, kuriose auga vaikai su negalia arba asmenų su negalia šeimos, auginančios vaikus.

Numatoma, kad individualios priežiūros darbuotoja teiks pagalbą šeimoms, padės prižiūrėti mažamečius vaikus ir vaikus su negalia, sieks įgalinti šeimas savarankiškai rūpintis ir tinkamai prižiūrėti savo vaikus, pozityviai auklėti ir ugdyti vaikus nuo gimimo, padės šeimai sukurti palankią aplinką vaikų augimui ir raidai, kad jie galėtų sėkmingai augti ir vystytis, vėliau lankyti priešmokyklinio ugdymo įstaigas, turėtų vienodą startą tolimesniam gyvenimui.

Individualios priežiūros darbuotoja dirbs ne daugiau kaip su 4-5 šeimomis.

Jei Jūs auginate vaiką iki 1 metų ar vaiką su negalia iki 3 metų arba turite negalią ir auginate mažamečius vaikus, Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras suteiks nemokamą pagalbą.

Daugiau informacijos Jums bus suteikta tel. (8 313) 58 072

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro informacija