Suaugusiųjų mokymas – galimybė keisti dabartį

Pastaruoju metu, kai technologijos vystosi beprotišku greičiu, gyvenimo tempas greitėja, keičiasi darbo metodai, tampa labai svarbu išlikti aktyviam darbo rinkoje, nuolat atnaujinti savo žinias ar įgyti naujų. Taigi puikia vieta gilinti savo įgūdžius ar persikvalifikuoti, atrasti naują profesiją tampa suaugusiųjų mokymo centrai.

Lietus maratono dalyvių ir masažuotojų nuotaikos nesugadino / „Profesijų spektro“ archyvo nuotrauka

Nuo 2001 m. Druskininkuose veikiantis suaugusiųjų mokymo centras „Profesijų spektras“ skatina suaugusiuosius augti ir tobulėti per mokymąsi, generuoti, įgyvendinti naujas idėjas ir pasiekti išsikeltus tikslus.

2022 m. mokymo centre ypatingo populiarumo sulaukė sveikatos priežiūros specialybės. Asmenys iš visos Lietuvos rinkosi ir atvyko mokytis pagal slaugytojo padėjėjo ar masažuotojo programas, kurias pabaigus, gaunamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos išduotas diplomas. Kartu su profesionalia mokytojų komanda visus metus masažo žinių ir įgūdžių sėmėsi asmenys iš Utenos, Jonavos, Kupiškio, Kauno, Marijampolės ir Varėnos.

Su suaugusiaisiais dirbantys aukštos kvalifikacijos profesijos mokytojai puikiai suvokia, kad suaugusiųjų darbinei ir socialinei veiklai, taip pat integracijai reikia ne tik aukštos profesinės kompetencijos, bet ir įgytų gebėjimų panaudojimas dalyvaujant socialinėje, visuomeninėje veikloje. Dalyvavimas įvairiuose renginiuose, akcijose – ne tik puiki priemonė pasitikrinti žinias, bet būdas besimokantiesiems padidinti pasitikėjimą savimi ir pakelti savivertę.

Rugsėjo 11 d. „Profesijų spektro“ masažo specialybės mokiniai turėjo galimybę prisidėti prie gražaus renginio, organizuoto „Rimi Vilniaus maratono“ metu. Nuo 2014 m. MEGAMI studijos vadovė Diana Bekasėnė kartu su Rimantu Kaukėnu ir „Rimanto Kaukėno paramos grupe“ maratono metu kasmet suburia masažuotojus į vieną komandą ir masažuoja varžybų dalyvius, o už masažus surinktos lėšos paaukojamos sunkiai sergantiems vaikams.

Mindaugas mokytis masažuotojo specialybės atvyko iš Utenos / „Profesijų spektro“ archyvo nuotrauka
Masažuotojų mokytojas Karolis Juknevičius akcijos metu /„Profesijų spektro“ archyvo nuotrauka

Nors tądien oras ir nedžiugino saule bei šiluma, sportininkams ir kitiems renginio dalyviams tai nuotaikos nesugadino – į trasą susiruošė daug sporto dalyvių, taigi darbo masažuotojams tikrai netrūko. Šiais metais susirinko ypatinga, linksmai nusiteikusi masažuotojų komanda iš visos Lietuvos. Jos gretas papildė „Profesijų spektro“ mokiniai Mindaugas, Remigija ir Modesta kartu su sportinio ir gydomojo masažo mokytoju Karoliu Juknevičiumi.

„Išties buvo smagu matyti ir turėti mūsų komandoje tokią stiprią mokyklą, gerai paruoštus sportinio masažo specialistus“, – po renginio sakė organizatoriai. Jie padėkojo druskininkiečiams už skirtą laiką bei sudalyvavimą šioje gerumo akcijoje.

Visus suaugusiuosius, kurie nori pokyčių, raginame drąsiai imtis permainų, keisti gyvenimą, išmėginti naują profesiją ir pasinaudoti suaugusiųjų mokymo teikiamomis galimybėmis. Dėl mokymosi, persikvalifikavimo kviečiame kreiptis į „Profesijų spektrą“ tel. (8 313) 60 369 arba el. paštu 5_spektras@goda.lt

„Profesijų spektro“ informacija