Aptartos laivybos Nemunu perspektyvos

Druskininkams, kaip Lietuvos turizmo lyderiui, labai aktualios laivybos Nemunu perspektyvos. Pirmadienį Druskininkų savivaldybėje lankėsi Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas ir Laivybos direktorius Aurelijus Rimas.

Meras R. Malinauskas: „Jei kolegos iš VVKD pasirūpins Nemuno vagos išvalymu ir pagilinimu bei bendradarbiaus, plečiant laivininkystę Druskininkų savivaldybės ribose, galėsime tikėtis platesnio pramogų spektro ir naujų potyrių mūsų svečiams.“/Laimučio Genio nuotrauka

Merui Ričardui Malinauskui ir atsakingiems Savivaldybės darbuotojams svečiai pristatė savo planus, plėtojant laivybą Nemunu Druskininkų savivaldybės ribose.

Susitikimo metu aptartos Nemuno gilinimo galimybės, kad atkarpoje nuo Baltarusijos sienos iki Druskininkų būtų sureguliuoti garantiniai gyliai.

VVKD generalinis direktorius V. Vinokurovas sakė, jog greitai jo vadovaujama direkcija įsigys modernų upės vagos valymo įrenginį, kuriuo labai efektyviai bus galima nuo smėlio ir akmenų išvalyti Nemuno vagą.

Susitikimo metu aptartos pramoginės ir turistinės laivininkystės perspektyvos Druskininkuose, galimybės vandens kelius pratęsti iki Baltarusijos ir toliau. Šiems tikslams VVKD tikisi gauti iš Vyriausybės papildomą finansavimą.

„Manau, jog deramai neišnaudojame Nemuno teikiamų galimybių turizmo srityje. Jei kolegos iš VVKD pasirūpins Nemuno vagos išvalymu ir pagilinimu bei bendradarbiaus, plečiant laivininkystę Druskininkų savivaldybės ribose, galėsime tikėtis platesnio pramogų spektro ir naujų potyrių mūsų svečiams“, – sakė meras R. Malinauskas.

Merui R. Malinauskui ir atsakingiems Savivaldybės darbuotojams svečiai iš VVKD pristatė savo planus, plėtojant laivybą Nemunu Druskininkų savivaldybės ribose/Laimučio Genio nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija