Anapilin išėjusiems iškiliems druskininkiečiams – atminimo ugnelės

Jau tapo gražia tradicija prieš visų Šventųjų ir Vėlinių dienas pagerbti ryškius pėdsakus Druskininkų istorijoje palikusių ir Anapilin išėjusių žmonių atminimą.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius su grupe Druskininkų savivaldybės tarybos narių ir Savivaldybės bei jos įstaigų atstovais aplankė garsių menininkų, gydytojų, pedagogų, kultūros veikėjų, partizanų amžinojo poilsio vietas įvairiose Druskininkų kapinėse.

Pirmiausia buvo uždegtos žvakutės ant iškiliausio druskininkiečio – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio šeimos kapo senosios miesto kapinėse. Prie garsaus kompozitoriaus ir dailininko kapo buvo padėta baltų chrizantemų puokštė.

Paskui žvakučių ugnelėmis nušvito garsių gydytojų, partizanų, kultūros ir meno veikėjų bei iškilių pedagogų kapai Ratnyčios, naujosiose kapinėse.

„Lapkričio pirmąją mes visi keliaujame aplankyti savo draugų ir artimųjų kapų, o šiandien prisimename tuos žmones, be kurių darbų ir kūrybos mūsų Druskininkai nebūtų tokie unikalūs ir garsūs“, – Visų Šventųjų ir Vėlinių išvakarėse lankydamas iškilių, ryškius pėdsakus Druskininkų istorijoje palikusių žmonių kapus sakė mero pavaduotojas L. Urmanavičius.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius su grupe Druskininkų savivaldybės tarybos narių ir Savivaldybės bei jos įstaigų atstovais aplankė garsių menininkų, gydytojų, pedagogų, kultūros veikėjų, partizanų amžinojo poilsio vietas įvairiose Druskininkų kapinėse/Laimučio Genio nuotraukos