Žiemos pramogų mėgėjų laukia atnaujinta „Snow Arena“

Druskininkams pasisekė – ir žiemą ir vasarą čia galima rasti visus metus. Net ir tada, kai žiemą gamta pagaili sniego, jo visada galima rasti Druskininkų „Snow Arenoje“? Taigi žiemos pramogų mėgėjai slidinėti čia gali bet kuriuo metų laiku. Ir ne tik mėgėjai, bet ir profesionalūs sportininkai, kurie „Snow Areną“ renkasi treniruočių stovykloms. Nenuostabu, nes Druskininkuose veikiantis žiemos pramogų kompleksas patenka ir į geriausių uždarų slidinėjimo trasų penketuką.

Net ir tada, kai žiemą gamta pagaili sniego, jo visada galima rasti Druskininkų „Snow Arenoje“/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka

Naujas sniegas slidinėjimo erdvėse, atnaujintas snieglenčių parkas, skanūs užkandžiai BO bare, aukščiausiai kurorte veikiantis restoranas su apžvalgos aikštele, galimybė stebėti tiesiogines krepšinio varžybų transliacijas, smagūs renginiai ir koncertai – visa tai siūlo atsinaujinusi „Snow Arena“.

Pokyčiai – akivaizdūs


A. Kadziauskas: „Stengiamės suteikti maksimaliai daug geros kokybės paslaugų, kad klientas, jomis pasinaudojęs, liktų patenkintas ir sugrįžtų dar ne kartą“/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka

2011 metais pradėjęs veikti pirmasis Pabaltijo šalyse į geriausiųjų pasaulio slidinėjimo trasų penketuką patenkantis uždarų ir atvirų slidinėjimo trasų kompleksas „Snow Arena“ Druskininkams suteikia dar daugiau patrauklumo. Nuo pavasario Druskininkų Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA administruojamo žiemos pramogų komplekso vadovas Aivaras Kadziauskas sako, kad pastaruoju metu didėjantys „Snow Arenos“ lankytojų srautai rodo, jog einama teisinga linkme. Jau atnaujintas sniegas, slidinėjimui skirtas nuomos inventorius – slidės, šalmai, lazdos, batai: „Žmonės tai vertina, žinia apie atsinaujinimą sklinda iš lūpų į lūpas. Ir dėl to sulaukiame vis daugiau svečių.“

Vadovas pasakojo, kad „Snow Arenoje“ nuo šiol galima ne tik slidinėti, bet ir papramogauti kitose erdvėse, susitikti su draugais ir gerai praleisti vakarą. Čia organizuojami įvairūs renginiai, koncertai, sporto varžybų tiesioginės transliacijos didžiausiame Druskininkuose ekrane. Taigi „Eurolygos“ krepšinio rungtynes, kai žais Kauno „Žalgiris“, bus galima stebėti didžiajame ekrane, kuris įrengtas „Snow Arenos“ hole. Tomis dienomis ir kavinė veikia ilgiau.

A. Kadziauskas pasidžiaugė, kad arenos užimtumas yra tikrai didelis. Čia rengiamos slidinėjimo varžybos, treniruojasi įvairių pasaulio šalių sportininkų rinktinės – Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Italijos, Čekijos ir kitų šalių sportininkai. Treniruotis atvyko net Bolivijos atstovai! O štai spalio mėnesį arenoje sulaukta ir amerikiečių rinktinės. Druskininkuose treniravosi beveik 70 kalnų slidininkų iš JAV „Burke Mountain Academy“, kurie „Snow Arenos“ paslaugas įvertino puikiai.

Didelio susidomėjimo sulaukė šią savaitę „Snow Arenos“ kartu su Latvijos kalnų slidinėjimo federacija rengiamos tradicinės varžybos „Baltic Cup“. Nemažai sporto entuziastų ir žiūrovų sutraukia LTeam žiemos festivaliai.

Kaip sakė „Snow Arenos“ vadovas A. Kadziauskas, dėl to, kad sulaukiama daug profesionalių slidininkų, galbūt šiek tiek mažiau erdvės lieka slidinėjimo mėgėjams: „Vienoje pusėje, kieto paviršiaus pagrindo trasose slidinėja profesionalai, ant minkšto sniego – slidininkai mėgėjai. Kai jų atvyksta daugiau, jie, ko gero, norėtų platesnių trasų paslidinėti. Tačiau to padaryti negalima dėl to, kad čia treniruotis atvykstantys slidininkai profesionalai vietas užsisako iš anksto. Džiaugiamės, kad jie renkasi mūsų kompleksą“.

Tęsiamos tradicijos

„Snow Arenoje“ išlieka populiarus slidininėjimo entuziastų pamėgtas naktinis slidinėjimas. Tačiau jau šio lapkričio pabaigoje slidininkų laukia ir maloni staigmena – jiems bus pasiūlyta platesnė programa, organizuojami ir koncertai.

Tęsiama ir graži Druskininkų savivaldybės inicijuota tradicija – „Snow Arenoje“ slidinėjimo pradmenų mokomi visų mokyklų šeštokai.

Čia rengiamos kūno kultūros pamokos, kurių metu kūno kultūros mokytojai ir slidinėjimo instruktoriai vaikus moko kalnų slidinėjimo pagal specialiai moksleiviams parengtą mokymo programą, susidedančią iš pradinio, pagrindinio ir sportinio meistriškumo etapų.

Kaip yra sakęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Druskininkų savivaldybė Lietuvoje yra pirmoji ir vienintelė, įgyvendinanti tokią programą: „Siekiame, kad jaunoji druskininkiečių karta užaugtų pažinusi slidinėjimo galimybes.

Druskininkų savivaldybės vaikai, baigę mokyklą, mokės taisyklingai slidinėti, galės pamokyti ir draugus iš kitų miestų, galbūt atsiskleis ir jaunieji žiemos sporto talentai.

Neįprastoje aplinkoje vykstančios pamokos vaikams bus ir pramoga, ir naudingas užsiėmimas“.

„Snow Arenoje“ treniruojasi ir jaunieji Druskininkų slidininkai, kurie jau skina pergales ne tik šalies, bet ir tarptautinėse varžybose.

Naujų metų sutikimas – sniego arenoje

Naujuosius metus šiemet bus siūloma sutikti „Snow Arenoje“ – vienu metu čia galima priimti 300-400 žmonių. „Pastaraisiais metais Naujųjų metų išvakarėse ne visada būna sniego. O pas mus sniegas – garantuotas!

Tie, kurie Naujuosius sutiks „Snow Arenoje“, galės pasirinkti – ar švęsti tik prie staliuko ir mėgautis gardžiomis vaišėmis bei koncertine programa, ar dar ir slidinėti. Bus pasiūlytas patrauklus paslaugų paketas, žmonės tikrai galės rasti sau tinkamą. Pas mus koncertuos Gabrielė Laškaitė, bus galima šėlti diskotekoje su DJ, stebėti šventinius vidurnakčio fejerverkus lauko terasoje“, – pasakojo A. Kadziauskas.

Ir pramogauti, ir užkąsti

„Džiaugiamės, kad „Snow Arenoje“ sėkmingai dirba ir maitinimo paslaugų dalis. Lankytojai laukiami visuose restoranuose, vėl veikia ir „Snow Bo“ baras. Žmonės pamėgo ir restoraną „Aero gallery“, iš kurio apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabi Druskininkų miškų ir Nemuno vingio panorama. Tai yra aukščiausiai įrengtas Druskininkų restoranas, tai masina žmones“, – sakė komplekso vadovas A. Kadziauskas.

Labai didelio susidomėjimo sulaukė akcija, kai klientai, pateikę savaitratyje „Mano Druskininkai“ spausdintą skrajutę, „Snow Bo“ bare galėjo išgerti arbatos arba kavos, pasidairyti „Snow Arenoje“, pamatyti sniegą vasaros metu.

Tikimasi, kad lankytojams bus patraukli ir kita akcija – bendras bilietas persikelti „Lynų keliu“ į abi puses, įėjimas į „Snow Areną“ apžvalginei ekskursijai ir „Panini“ sumuštinis „Snow Bo“ bare.

Į „Snow Areną“ drąsiai galima užsukti ir su vaikais – čia veikia beveik 500 kv. m vaikų žaidimų parkas, kuriame mažieji gali pramogauti, švęsti šventes vaikų gimtadienių kambaryje

Įėjimas į „Snow Areną“ kainuoja vos vieną eurą.

„Snow Arenoje“ nuo šiol galima ne tik slidinėti, bet ir papramogauti kitose erdvėse, susitikti su draugais ir gerai praleisti laiką/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka

Pasiūlys naujų paslaugų

Kaip sakė A. Kadziauskas, sėkmingai bendradarbiaujama su Druskininkų savivaldybe, kurios vadovai, galvodami apie papildomas paslaugas ir investicijas į „Snow Areną“, domisi panašias paslaugas teikiančių užsienio šalių slidinėjimo kompleksų patirtimi: „Vienas iš galimų planų – dirbtinės žolės dangos, kad ir šiltuoju metų laiku slidinėjimo entuziastai turėtų galimybę išmėginti mėgstamą pramogą, leisdamiesi nuo kalno kiek neįprastai – dirbtinės žolės trasa. Sulaukėme ir pasiūlymo dėl dirbtinio ledo aikštelės, kuri visus metus galėtų veikti lauke“.

Vadovas pasakojo, kad „Snow Arena“ ieško galimybių pritraukti įdomių naujų paslaugų teikėjus. Planuojama vėl atidaryti kartingų aikštelę ir nupirkti naujų kartingų. Turėtų atsirasti tramplynas nuo tramplyno šokinėti padangomis?

Atnaujintame snieglenčių parke sulaukiama nemažai snieglentininkų – jie patys padėjo tą parką įrengti ir juo džiaugiasi. Čia organizuojamos ir sportinės snieglentininkų stovyklos.

„Stengiamės suteikti maksimaliai daug geros kokybės paslaugų, kad klientas, jomis pasinaudojęs, liktų patenkintas ir sugrįžtų dar ne kartą. Galvojame apie investicijas, kaip maksimaliai išnaudoti visas arenos erdves. Laukiame ir druskininkiečių, ir svečių iš kitų Lietuvos miestų – ateikite, pamatykite, išbandykite ir būtinai sugrįžkite!“ – mintimis dalijosi A. Kadziauskas.

„Snow Arenoje“ treniruojasi Lietuvos ir užsienio šalių sportininkai, rengiamos varžybos ir stovyklos, organizuojami įdomūs renginiai, koncertai, planuojama pasiūlyti naujų paslaugų ir šiltuoju metų laiku/„Snow Arena“ archyvo nuotraukos

Parengė Laima Rekevičienė

A. Kadziauskas: „Stengiamės suteikti maksimaliai daug geros kokybės paslaugų, kad klientas, jomis pasinaudojęs, liktų patenkintas ir sugrįžtų dar ne kartą“/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka