Rudens sutemas nušvieskime moliūgų šypsenomis

Prasidedant tamsiajam metų sezonui, Druskininkai kviečia nepasiduoti niūroms nuotaikoms ir vėl ruošia dar vieną staigmeną kurorto svečiams ir vietos bendruomenei.

Šeštadienį, spalio 26 dieną, nuo 14 val. kurorto centre prasidės „Arbatos ir šviečiančių moliūgų“ šventė, kuri tęsis iki pat vakaro. Vilniaus alėjoje, tarp paminklo Karaliui Mindaugui ir Gydyklų parko muzikinio fontano, bus rengiama arbatos degustacija, o bendruomenės, jei bus dosnios, kvies paragauti iš moliūgų pagamintų patiekalų.

Sutemus, šią erdvę papuoš Druskininkų bendruomenės išskaptuoti šviečiantys moliūgai. Bus renkamas Moliūgų karalius.

Druskininkai kviečia visus norinčiuosius – bendruomenes, mokyklas, darželius, verslą – visus druskininkiečius ir kurorto svečius prisijungti prie šventinės nuotaikos kūrimo ir iki penktadienio vakaro (spalio 25 d.) savo išskaptuotus šviečiančius moliūgus atnešti į Kultūros centrą.

Iki spalio 20 d. kviečiame pranešti renginio organizatoriams (el. p. info@druskininkukulturoscentras.lt, tel. (8 313) 53122) apie iš moliūgų ketinamus paruošti patiekalus ir neragautas arbatas, kuriomis vaišinsis šventės svečiai.

Druskininkų kultūros centras