„Lynų kelias“ sulaukė milijoninio keleivio

Visus metus kasdien veikiantis „Lynų kelias“ Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga įvairaus amžiaus kurorto svečiams. Pirmąją sausio savaitę „Lynų kelias“ sulaukė jubiliejinio keleivio – 1 000 000 keleiviu tapo 4 bilietus įsigijusi klaipėdiečių šeima – pirmą kartą Druskininkuose apsilankę Marius ir Agnė Mikalauskai su sūnumi Marku ir dukra Eva.

1 000 000-uoju „Lynų kelio“ keleiviu tapo pirmą kartą Druskininkuose apsilankiusi Mikalauskų šeima iš Klaipėdos / Roberto Kiesieliaus nuotraukos.

Išėję pasivaikščioti, tėtis ir dukra iš karto pamatė netoli jų išsinuomotų apartamentų kylančias oro gondolas ir panoro išmėginti naują pramogą. Įkalbėjo ir mamą, kuri iš pradžių kiek prisibijojo.

Vos įsigiję bilietus, Mikalauskai sulaukė išskirtinio dėmesio.

„Lapkričio pabaigoje paminėjome 7-ąjį gimtadienį. Ir štai, po 39 dienų, turime tokį nuostabų rekordą – 1 000 000 keleivių, kuriuos perkėlėme iš miesto centro į „Snow Areną“ arba atvirkščiai. Linkiu šiai mielai šeimai gražių įspūdžių kelionės metu kartu su mūsų Naujųjų metų simboliu – Kiškių šeimyna, šiuo metu skraidančia kabinomis. Kviečiame Mikalauskus sugrįžti pas mus pavasarį ir pavakarieniauti mūsų kabinoje“, – įteikdamas jubiliejiniam keleiviui dovanas, sakė: „Lynų kelio“ serviso vadovas Ruslanas Revenka.

„Lynų kelio“ keleiviai kyla keturiais dešimtviečiais keltuvais, kelionės metu pro kabinų langus grožisi įspūdingais Druskininkų kurorto miškais, Nemuno upės vingiu ir „Meilės sala“, nuostabia miesto panorama. Kelionė trunka apie 8 minutes, kabinos skrenda 45 metrų aukštyje 1161 metrą.

„Lynų kelią“ 2015 metais pastatė Druskininkų miesto savivaldybė, panaudodama ekologiškam transportui skirtas lėšas, ir privatus investuotojas UAB „Kautra“. Įrenginį projektavo ir techninius darbus atliko Šveicarijos kompanija Bartholet Maschinenbau AG. „Lynų kelio“ operatorius – UAB „Kautros keltuvai“. Pirmaisiais veiklos metais „Lynų kelias“ sulaukdavo nuo 162 iki 189 tūkst. keleivių kasmet, pastaraisiais metais karantinams kelis kart sustabdžius veiklą, lankytojų skaičiai sumažėjo, tačiau pernai jau sulaukta 128 060 keleivių.

UAB „Kautros keltuvai“ informacija