Ką verta žinoti apie reduktorius?

Naujos technologijos išranda naujas priemones ekonomikai, pramonei ir internetui. Vis dažniau tikimasi, kad naujovės pagerins ir palengvins gyvenimo sąlygas, leis naujovėms tobulinti ir rinktis. Pavarų dėžės gaminamos naudojant naujausias technologijas, todėl daugelį jų galima greitai ir paprastai surinkti, taip pat yra ir sliekinės pavarų dėžės. Tačiau ne visi jie yra universalūs. Kai kurios įrangos negalima sumontuoti su sliekine pavarų dėže. Pavarų dėžės su spiralinėmis kūginėmis krumpliaračiais pastatytos ant tvirto pagrindo. Jos turi vertikalius išėjimo ir įėjimo velenus. Pavarų dėžės dažniausiai skirtos sujungti iš abiejų pusių.

Daugelis žmonių nesupranta reduktorių svarbos. Be to, jų taikymo sritis plačiai neaptariama

Reduktoriaus paskirtis priklauso nuo jo gamybos principo, todėl sliekinės pavaros reduktorius yra plačiai žinomas. Pavarų dėžė naudojama greičio mažinimui ir prijungimui prie elektros variklio. Yra keletas pavarų dėžių tipų, iš kurių viena yra sliekinė. Tai produktai, skirti mažoms apkrovoms. Didžiausias sliekinės pavaros reduktoriaus privalumas yra tai, kad jį lengva montuoti ir galima montuoti bet kokioje padėtyje. Šie gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl yra labai efektyvūs. Prie to prisideda ir efektyvi aušinimo technologija – į pavarų dėžę nuolat tiekiamas oras. Pavarų dėžė pagaminta itin tiksliai, kiekviena detalė kruopščiai nušlifuota ir pritvirtinta. Pagrindinis šio tobulinimo tikslas – kad įrenginys veiktų kuo sklandžiau ir tyliau.

Pavarų dėžės – kas tai yra ir ką pasirinkti?

Pavarų dėžės ir reduktoriai yra viena iš pagrindinių siūlomų produktų, tačiau jie tikrai neapims viso asortimento.

  • SITI® sliekinės pavarų dėžės arba reduktoriai yra 12 dydžių ir yra pagaminti iš slėginio aliuminio ir ketaus. Jie gali būti keičiami su daugeliu Europos prekių ženklų ir tiekiami su keliais varžtų rinkiniais, kuriuos galima pritaikyti pagal jūsų programą, įskaitant: varžtų įvadus, dvigubų sliekų derinius, kelių skirtingų dydžių išvesties flanšus, sukimo momento strypus, veleno gaubtus ir vienos bei dvigubos išvesties ašis.
  • Sliekinės pavarų dėžės arba reduktoriai Rexnord® FALK™ OMNIBOX® yra skirti sunkiajai pramonei: metalo apdirbimo, kasybos, transporto, popieriaus ir celiuliozės, uostų ir kitose pramonės šakose. „Omnibox“ sujungia geriausią patvarumą ir patikimumą už konkurencingą kainą. Daugiau nei 475 000 konfigūracijų reiškia, kad visada yra viena, tinkanti kiekvienai situacijai. „Omnibox“ suteikia visas šias funkcijas ir našumą, todėl lengva prisijungti ir sumažinti prastovos laiką.
  • SITI® pavarų dėžės skirtos pramoniniams įrengimams. Asortimentą sudaro sliekinės pavarų dėžės, ant veleno sumontuotos pavarų dėžės, kūginės pavarų dėžės ir mechaninės transmisijos. Pavarų dėžės gali dirbti įvairiose montavimo padėtyse ir yra užpildytos tepalu rinkoje. SITI® pavarų dėžė yra labai modulinė pavarų dėžė su kompaktišku komplektu, leidžiančiu lengvai montuoti visas versijas. Be BH56 aliuminio dydžio, BH/MBH serijos pavarų dėžės yra pagamintos iš ketaus ir ypač tinka sunkiems darbams. Vairuotojas pagamintas iš aukštos kokybės itin tvirto legiruotojo plieno, o korpusas yra grūdintas termiškai, grūdintas ir sumažintas, kad padidėtų ilgaamžiškumas ir atsparumas nuovargiui. Platūs guolio matmenys užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir aukštą našumą (nėra žemo triukšmo ir labai mažo karščio).

Jei ketinate įsigyti dujų slėgio reduktorių – apsilankykite: dukranosgrupe.lt. Jie teigia, jog reduktorius skirtas pramoninei įrangai. Asortimentą sudaro sliekinės pavarų dėžės, ant veleno sumontuotos pavarų dėžės, kampinės pavarų dėžės ir mechaninės transmisijos. Pavarų dėžės gali dirbti įvairiose montavimo padėtyse ir yra užpildytos tepalu rinkoje. Varikliai su reduktoriais sunkiajai pramonei: metalo apdirbimo, kasybos, transporto, popieriaus ir celiuliozės, uostų ir kitoms pramonės šakoms.