Kodėl verta rinktis straumann dantų implantus?

Straumann yra pirmaujanti dantų implantų bendrovė, pelniusi viso pasaulio pasitikėjimą, ir yra daugybė priežasčių, kodėl rinktis kodėl  Straumann dantų implantai yra puikus pasirinkimas jūsų burnos sveikatai.

Per pastarąjį dešimtmetį dantų implantai tapo standartiniu gydymo būdu odontologijoje, o įvairios dantų implantavimo įmonės siūlo daugybę jų rūšių. Tačiau ar jie siūlo vienodą kokybę ir ar šios sistemos yra kliniškai įrodytos ilgalaikiais tyrimais? Dauguma pacientų nežino esminių implantų sistemų skirtumų. Straumann komponentai gaminami atsižvelgiant į tarptautiniu mastu pripažintus kokybės standartus, pasižymi dideliu tikslumu ir yra pagrįsti klinikinių tyrimų dokumentais.

Paremti mokslu

Straumann įrodė savo sėkmę dantų implantų sprendimų tyrimų, kūrimo ir gamybos srityje. Remdamasi išsamia moksline literatūra, „Straumann dantų implantai“ nuo 1954 m. pristatė novatoriškas naujoves ir nustatė techninius standartus. Mūsų moksliniai ir technologiniai pasiekimai lėmė daugybę naujovių paviršiaus technologijų, aukštos kokybės implantų medžiagų ir burnos regeneracijos srityse.

Kokybė

Dėl šveicariškų inžinerinių šaknų Straumann dantų implantai gaminiai gerai žinomi dėl kokybės ir tikslumo. Tokios novatoriškos inovacijos, kaip SLActive® implantų paviršius ir didelio atsparumo Roxolid® implantų medžiaga, pabrėžia „Straumann“, kaip vieno iš inovatyviausių implantų technologijų lyderių, poziciją, odontologijos klinika Papadent rekomenduoja šiuos dantų implantus.

Patikimumas

Kalbant apie mūsų implantų sprendimų patikimumą, Straumann dantų implantai kelia aukštus kokybės ir mokslinio sąžiningumo standartus. Straumann gaminiai buvo kruopščiai išbandyti ir patvirtinti ikiklinikiniais ir klinikiniais tyrimais. Būdama etiškai patikima kompanija, „Straumann“ didžiuojasi galėdama pateikti odontologams ir jų pacientams produktus, kurie veikia ir yra pagrįsti moksliniais įrodymais, užtikrinančiais patikimus ir nuspėjamus gydymo rezultatus.

Visame pasaulyje parduota daugiau kaip 14 mln. Straumann dantų implantų

Dėl šveicariškos preciziškos inžinerijos ir klinikinio meistriškumo „Straumann“ dantų implantų sistema pelnė pasitikėjimą visame pasaulyje. Daugiau nei 70 šalių gydytojai įsigijo daugiau nei 14 milijonų Straumann dantų implantų.

Straumann dantų implantai išliekamumas

„Straumann“ dantų implantai yra viena iš geriausiai sistemų, kurios klinikiniai ir moksliniai įrodymai yra sukaupti per daugiau nei 30 metų. Jų klinikinis išgyvenamumas per 10 metų yra daugiau nei 98,8 % (ilgalaikių implantų gyvavimo tyrimų vidurkis).

Straumann dantų implantai ir komponentai gaminami pagal šveicarišką precizišką technologiją ir aukščiausius kokybės standartus. Implantų paviršiai yra unikalūs ir suprojektuoti taip, kad sutrumpėtų gijimo laikas ir jie geriau integruotųsi į kaulą.

Kodėl verta rinktis „Straumann“ dantų implantus?

„Straumann SLActive®“ – tai pažangus implantų paviršius, skirtas greičiau susijungti su kaulu, sutrumpinti gijimo laiką ir padidinti gydymo implantais nuspėjamumą.

Straumann Roxolid® yra pirmasis titano-cirkonio lydinys, skirtas dantų implantams, ir užtikrina didesnį tvirtumą, palyginti su Straumann titano implantais, todėl suteikia naują galimybę pacientams, kurių kaulas ribotas arba tarp dantų yra siauras tarpas.