„Grand SPA Lietuva“ organizuotas jau VI-asis grilio čempionatas

Tikėtina, kad tarp draugų, kolegų ar giminaičių surasite žmonių, kurie yra tikri grilio meistrai, dalijasi receptais, rodo pavyzdį, kaip geriausiai grilyje paruošti vieną ar kitą patiekalą. Tai žmonės, vertinantys maisto kokybę, siekiantys gardžiausio kąsnelio. „Grand SPA Lietuva“ jau ne vienerius metus profesionalus, gurmanus, mėgstančius grilio patiekalus, kviečia į grilio čempionatus parodyti savo jėgas, pateikti naujus skonius, atrasti naujų bičiulių, prijaučiančių grilinimui.

„Grand SPA Lietuva“ grilio čempionate paskelbti nugalėtojai: 1-ąją vietą laimėjo „Belorus“, 2-ąją – „Eglės“ sanatorijos, 3-iąją – „TravelBlog Baltic“ komandos/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Praėjusį penktadienį Druskininkuose organizuotame tradiciniame VI-ajame „Grand SPA Lietuva“ grilio čempionate komandos varžėsi dėl geriausiojo titulo. Šiais metais dalyviai stebino kiaulienos šonkaulių ir jūros ešerio patiekalais. Druskininkiečiai bei miesto svečiai galėjo stebėti grilio meistrų išmonę, pasmalsauti apie grilinimo subtilybes, ir, žinoma, paragauti nekasdienio skonio mėsos bei žuvies patiekalų. Renkant čempionato geriausius, komisijos nariai vertino bendrą patiekalo vaizdą, skonį, minkštumą ir sultingumą bei kitus, tik tikriems grilio profesionalams žinomus, patiekalų niuansus.

„Spa Travel komanda“ iš Vokietijos/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Dėl pagrindinio čempionato prizo rungėsi 7 komandos, kiekvienoje iš jų – po tris narius: Druskininkų sanatorija „Belorus“, partneriai „Sanatoriums.com“, (Čekija), „ABK travel“ (Vilnius), „Spygliai“ („Eglės“ sanatorija), „МЫ“ SBS Travel (Vokietija), SPA Travel komanda „Grill&Chill“ (Vokietija), „TravelBlog Baltic“ (Estija). Juos vertino profesionalių teisėjų komanda: Akvilija Kazakevičienė – sveikatingumo centro Druskininkuose „UPA Medical SPA“ maitinimo vadovė, Stanislav Kizenevič – restorano „Aqua“ virtuvės šefas, Remigijus Žižys – restorano „Velvetti“ savininkas.

Druskininkų sanatorijos „Belorus“ komanda darbų įkarštyje/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Nugalėtoju pripažintas sanatorijos „Belorus“ patiekalas/Edvardo Balčiaus nuotrauka

„Grand SPA Lietuva“ ragino tapti grilio ekspertais, su kitais pasidalyti išlavintu skoniu ir talentu ruošti grilio patiekalus, pasivaržyti tarp tikrų grilio virtuozų, parodyti savo galimybes ir kepimo įgūdžius. Komandos, kad taptų geriausiomis, derino prieskonius, padažus, varžėsi, rodydami puošybos elementų įgūdžius, paruoštais užkandžiais vaišino svečius. Visi susirinkusieji „Grand SPA Lietuva“ kiemelyje turėjo galimybę paragauti kitos komandos patiekalo, pabendrauti su kolegomis ir bendraminčiais.

II-osios vietos nugalėtojai „Spygliai“, „Eglės“ sanatorija/Edvardo Balčiaus nuotrauka

I-ąją vietą iškovojo Druskininkų sanatorijos „Belorus“ kolektyvas. Laimėtojai buvo apdovanoti nakvynės kuponais sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“, jiems įteikta vaza su turkio akmeniu, kurią įsteigė UAB „Vindrija“, taip pat – nugalėtojų statulėlė. II-oji vieta atiteko „Eglės“ sanatorijos komandai, o III-oji – „TravelBlog Baltic“ komandai iš Estijos. Visi čempionato dalyviai gavo kuponus sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“ įsikūrusios klinikos „INVITRO diagnostika“ kraujo tyrimams atlikti.

Mažųjų svečių laukė šeimos pramogų parko “O kas čia?” batutas! O vakaro vedėjas – charizmatiškasis Gytis Balčiūnas – pasirūpino svečių ir dalyvių gera nuotaika, konkursais bei prizais.