Dekoravimo meną įvaldžiusi Asta kuria šventes aplinkiniams

„Grožio supratimą perėmiau iš mamytės, kuri daug metų kuria gintaro karolius. Iš manęs tą estetikos pojūtį paveldėjo ir abi dukros, kurios labai gražiai tapo įvairius paveikslus“, – pasakojo iki šiol dirbanti  vaikų darželyje, sugebanti tvarkingai suderinti visus savo mylimus darbus pedagogė Asta Buragienė, jau penkerius metus kurianti dekoracijas įvairių švenčių progomis.

Asta Buragienė dvejus metus kuria puokštes iš skintų gėlių / Asmeninio archyvo nuotraukos

Moters individuali veikla – švenčių dekoravimas helio balionais, skintų gėlių floristika,  momentinių fotoaparatų  ir  įvairių šventinių dekoracijų nuoma. Tai yra jos hobis, virtęs nedideliu verslu ir teikiantis jai didelį malonumą.

“Savo individualią veiklą pradėjau prieš penkerius metus, būtent, nuo foto sienų, foto rėmelių, pastatomų gėlių gamybos, vyresnioji dukra Airida ir vyras Irmantas pastūmėjo mane  plėsti prekių akiratį ir nuomoti ne tik foto sienas, foto rėmelius, pastatomas gėles, bet  ir  dirbti su helio balionais, gaminti įvairias dekoracijas, ruošti šventes vaikams ir suaugusiems. Norėdama pasiekti gerų rezultatų,  pradėjau važinėti į seminarus, domėtis šia smagia ir mylima man veikla.

Iš helio balionų galima daug ką padaryti – girliandas, arkas, foto sienas, modeliuotas figūras, kolonas, įvairias dekoracijas. Manau, jog dabar jau esu gerai įvaldžiusi  dekoravimo meną su  helio balionais“, – pasakojo Asta.

Gėlės visada buvo jos didelė aistra,  floristikos srityje moteris dirba  dvejus metus, gilinasi į šią sritį, važinėja į seminarus ir tobulėja, siekia savo svajonių ir užsibrėžtų tikslų.

A. Buragienė jau penkerius metus kuria dekoracijas įvairių švenčių progomis / Asmeninio archyvo nuotraukos

Teikia dar vieną paslaugą – pagal užsakymus išvežioja  ir įteikia gėlių puokštes užsakovams.

Savaitgaliais pagal užsakymus ji, padedama jaunėlės dukros Elingos, keliauja po įvairias sodybas, puošia šventės patalpas arkomis, kuria girlindas iš spalvingų balionų, taip pat kuria ir skintų gėlių kompozicijas, kuriomis dekoruoja šventinius stalus, arkas.

Pasidomėjus, kokiomis progomis žmonės kreipiasi Astos pagalbos, moteris teigė, jog žmonės pirmiausia apžiūri jos puslapį socialiniame tinkle FACEBOOK, tada skambina ir išdėsto savo pageidavimus.

,,Mano paslaugų prašo krikštynoms, vestuvėms,  mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, jubiliejams ne tik druskininkiečiai, bet ir iš kitų miestų atvykstantys svečiai, kurie švenčia šventes Druskininkų mieste arba mūsų regione, įvairiose sodybose. Dabar žmonės seka tai, kas populiaru užsienyje ir to paties reikalauja iš manęs“, – pasakojo Asta.

Moteris pasakojo apie dar vieną jos teikiamą paslaugą vestuvių metu– “Šampano staliuką” šventės vietoje.

“Nuomuoju staliukus, įvairias staltieses, taures, dekoravimo indus,  pavyzdžiui, kai svečiai išeina iš bažnyčios ar metrikacijos skyriaus, prie  ,,Šampano staliuko“ jų laukiu su šypsena aš.  Man svarbu, kad savo darbu prisidėčiau prie šventinės nuotaikos sukūrimo, negaliu apsakyti, kokias emocijas palieka man kiekviena šventė, nuostabūs žmonės, nuostabios pažintys, kurios mane skatina tik tobulėti ir judėti į priekį, ačiū nuostabiems mano klientams už pasitikėjimą”– pasakojo dekoratorė ir floristė A.Buragienė.

FB: Spalvingos dekoracijos Jūsų šventei Druskininkuose

Tel. +370 690 47310

astaburagiene14@gmail.com