Druskininkų globos ir slaugos namuose – meno mokyklos stygininkų koncertas

Vasario 5 d. M. K. Čiurlionio meno mokyklos styginių skyriaus mokiniai aplankė ir dovanojo koncertą Druskininkų globos ir slaugos namų gyventojams.

M. K. Čiurlionio meno mokyklos styginių skyriaus mokiniai koncertą dovanojo Druskininkų globos ir slaugos namų gyventojams/M. K. Čiurlionio meno mokyklos archyvo nuotraukos

Tai buvo tikrai ypatingas įvykis šių namų gyventojams.

Koncerto programa – įvairi: nuo baroko iki bliuzo. Kiekvieno atlikėjo pasirodymas buvo dėmesingai išklausytas ir palydėtas šiltomis ovacijomis. Prie klausytojų buvo prisijungęs ir visas personalas.

Vyravo šilta ir jauki atmosfera, džiugi nuotaika. Koncerto pabaigoje klausytojai jauniesiems atlikėjams nestokojo gerų žodžių ir pagyrų.

Pasak įstaigos socialinės darbuotojos Vitalijos Bulkevičienės, tokie koncertai gyventojams suteikia daug džiaugsmo, paįvairina kasdienį jų gyvenimą bei ilgam palieka gerą įspūdį. Tokiems pasirodymams globos ir slaugos namų durys visada atviros.

Meno mokykla džiaugiasi savo jaunaisiais atlikėjais: smuikininkais Liepa Dainauskaite, Milana Deksnyte, Faustu Pauliuku ir jų mokytoja-eksperte Egle Sakavičiene; gitaristais Gabijumi Gelgota, Ivanu Galkinu, Dominyku Lukošiūnu, Augustu Butkevičium, Motiejum Žūku ir jų mokytoju Saulium Vilpišausku.

Nuoširdžiai dėkoja fortepijono vyr. mokytojai Aušrai Vilčinskienei už puikų akompanavimą jauniesiems solistams.

M. K. Čiurlionio meno mokyklos informacija