Druskininkų jaunimo užimtumo centre – kūrybiškos ir „ne“ stresui sakančios veiklos

Artėjant didžiosioms metų šventėms, jaukiam šv. Kalėdų ramybės ir jaukumo laikotarpiui, Druskininkų jaunimo užimtumo centras dalinasi praėjusių renginių ir veiklų akimirkomis.

Mobilus darbas su jaunimu/Druskininkų JUC archyvo nuotrauka

  

Nuolatinės kaitos ir visuotinio skubėjimo įkarštyje šį kartą didelis dėmesys buvo skirtas atpalaiduojančioms, stresą mažinančioms ir emocinę sveikatą gerinančioms veikloms – apyrankių pynimo dirbtuvėms, jogos užsiėmimams su Luku, kvapų terapijai, tapybai ant vandens. Jaunimo užimtumo centre taip pat atsirado galimybė gauti psichologo pagalbą ir konsultacijas.

Jaunimui organizuota diskoteka/Druskininkų JUC archyvo nuotrauka

 

Pasibaigė 10-asis „Auksinio proto“ gyvų žaidimų sezonas ir pergalingą žygį jame nuėjo bei čempionais tapo komanda „Periskopas“ – šio sezono debiutantai.

Intelektinio žaidimo vakarai antradieniais susilaukia daug populiarumo, juose dalyvauja ir jauni, ir vyresnio amžiaus žmonės. Norime priminti, kad naujasis sezonas prasidės sausio 15 d., ir jau galite registruoti 2-9 žmonių komandą.

Šiemet Druskininkų JUC‘e organizuota, kaip niekada, daug tarptautinių projektų. Gruodžio 1-10 dienomis jaunimo komanda dalyvavo Erasmus+ tarptautiniame jaunimo mainų projekte Makedonijoje, Kruševo mieste.

Druskininkų jaunimo komanda -Tarptautiniuose jaunimo mainuose Makedonijoje/Druskininkų jaunimo užimtumo centro/Druskininkų JUC archyvo nuotrauka

 

Projekto tema – „Įvairovė. Tolerancija. Priėmimas“ (angl. „Diversity. Tolerance. Acceptance“. Dalyviai iš Makedonijos, Kroatijos, Turkijos, Gruzijos diskutavo, dirbo grupėse, analizavo tarptautinį ir tarpkultūrinį bendradarbiavimą, pagarbą ir toleranciją kitoms kultūroms, kultūrinius skirtumus. Dalyviai turėjo galimybę ne tik pamatyti vaizdingą Makedonijos kraštovaizdį, bet ir pažinti vienas kitą, išmokti naujų neformaliojo ugdymo metodų, drąsiau kalbėti užsienio kalba, tobulinti savo asmenines, socialines kompetencijas.

Tradiciškai daug dėmesio Druskininkų JUC skiria ir sportui bei aktyviam laisvalaikiui. Centre galima lankyti šokių, parkūro užsiėmimus, mankštas, nuolat organizuojami stalo žaidimų vakarai ir turnyrai, o į stalo teniso turnyrą susirinko 18 dalyvių.

Stalo teniso turnyras/Druskininkų JUC archyvo nuotrauka

   

Druskininkų jaunimo užimtumo centro veiklos buvo finansuotos iš Druskininkų savivaldybės, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų. Centras dar kartą dėkoja visiems draugams, rėmėjams ir partneriams, be kurių daugelis renginių ir veiklų būtų neįmanomi.

Linkime Jums gražių ir jaukių švenčių, iki susitikimo 2019 metais!

   

Druskininkų jaunimo užimtumo centro informacija