Druskininkų savivaldybės delegacija viešėjo Vokietijoje

Druskininkų savivaldybės delegacija, sudaryta iš Vandens parko valdybos narių ir vadovaujama savivaldybės mero Ričardo Malinausko, gruodžio pradžioje lankėsi Vokietijoje, kur sėmėsi gerosios patirties miestų infrastruktūros objektų tvarkymo klausimais, domėjosi vandens parkų techninėmis ir technologinėmis naujovėmis.

Vokietijoje domėtasi vandens parkų techninėmis ir technologinėmis naujovėmis/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

   

Mero R. Malinausko teigimu, kitų šalių sukaupta patirtis – puiki galimybė mokytis ir pasisemti idėjų, plečiant kurorte teikiamų paslaugų spektrą. „Aukščiausios kokybės reikalavimus keliame ir miesto aplinkai, ir paslaugų plėtrai bei įvairovei, ir pramogoms. Tad labai naudinga pasisemti patirties iš tų miestų, kurių paslaugas ir infrastruktūrą vertina visas pasaulis. Tai įrodė ir mūsų kelionės semtis patirties į Vokietiją, kai buvo projektuojamas Vandens parkas, kuris šiandien sėkmingai veikia ir yra miesto širdis. Džiugu, kad dalį to, ką pamatėme, esame įgyvendinę ir Druskininkuose – visus unikalius Druskininkų objektus, tokius kaip Vandens parkas, „Lynų kelias“, „Snow Arena“, statėme, remdamiesi gerąją užsienio patirtimi. Tai padėjo išvengti klaidų, ir šiandien džiaugiamės rezultatais. Ir šį kartą parsivežėme daug naujų idėjų, kurias stengsimės realizuoti Druskininkuose“, – apie vizitą kalbėjo R. Malinauskas.

Delegacija apsilankė Pietų Vokietijos Bavarijos žemėje esančiuose geriausiuose vandens pramogas teikiančiuose objektuose, apžiūrėjo dirbtinio ledo areną. Ši komandiruotė organizuota šventiniu laikotarpiu, kai Europa ruošiasi Kalėdoms, todėl delegacija aplakė kalėdines muges su daugybe šventinių instaliacijų ir pasakiškų papuošimų. Ir aplankytame Niurnbergo mieste, ir, turimomis žiniomis, Leipcige, kaip ir Druskininkuose, įrengtos europiečių mėgstamos ir giriamos prakartėlės su gyvais gyvūnais.

Druskininkuose prakartėlėje esančių gyvūnų priežiūrai skiriamas didelis dėmesys, gyvūnų gerove rūpinamasi kasdien: storu sluoksniu klojami ir keičiami šiaudai, įrengtos pakeltos grindys bei šildančios infraraudonųjų spindulių lempos, Naujųjų metų naktį, saugant nuo triukšmo, gyvūnai išvežami.

Ir aplankytame Niurnbergo mieste, ir, turimomis žiniomis, Leipcige, kaip ir Druskininkuose, įrengtos europiečių mėgstamos ir giriamos prakartėlės su gyvais gyvūnais

   

Druskininkų  savivaldybės informacija