Žiemos šventė ir geriausiųjų titulai „Eglės sanatorijoje“

Nors didžiosios žiemos šventės jau nuvilnijo, tačiau pati žiema dar tik spėjo įsibėgėti ir trauktis, regis, niekur nežada. Orui atšalus ir kelius nuklojus storam sniego sluoksniui, sausio viduryje „Eglės sanatorijos“ darbuotojai rinkosi į žiemos šventę ir geriausių 2018 metų darbuotojų apdovanojimus.

Atgal į ateitį

Linksmybių temą organizatoriai parinko išties išradingai. Šventėje dalyvausiančių egliečių („Eglės sanatorijos“ darbuotojų – red. past.) buvo prašoma drabužius pasirinkti taip, kad jie atitiktų temą „Atgal į ateitį“. Originalus aprangos kodas ne juokais privertė pasukti galvą tuos, kurie vakarėlyje norėjo išties suspindėti ir išsiskirti iš minios. Aprangos kodas žiemos šventei suteikė dar daugiau savito žavesio, padėjo atsipalaiduoti, darbus palikti užmaršty, pasidžiaugti buvimu kartu ir, žinoma, savo bei savo kolegų nuopelnais 2018 metais.

Oficialioje šventės dalyje darbuotojus pasitiko „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda ir direktorius medicinai Arvydas Balčius, kuriems aprangos kodas pagal temą „Atgal į ateitį“ taip pat buvo ne išimtis. Renginį vedė A. Salda, o įteikti apdovanojimus Druskininkuose jam padėjo Algimantė Radzevičienė, 2017 metais paskelbta geriausia Druskininkų darbuotoja. Apdovanojimų metu netrūko nei nuoširdaus džiaugsmo savimi, savo kolegomis, nei gausių ovacijų. Iš viso žiemos šventėje Druskininkuose „Eglės sanatorijoje“ apdovanoti 64 darbuotojai, jiems įteikta premija ir garbingas 2018 metų geriausiojo titulas. Džiugu, kad kai kurie darbuotojai buvo apdovanoti net keliose nominacijose!

Klientų įvertinti

20 geriausiųjų darbuotojų buvo renkami, atsižvelgiant į klientų vertinimus, tad ne be reikalo po viešnagės „Eglės sanatorijos“ svečių prašoma įvertinti darbuotojus, pasidalinti savo mintimis, įspūdžiais apie čia praleistą laiką ir juos aptarnavusį personalą. Klientų įvertinimas itin svarbus, norint visapusiškai augti ir tobulėti.

2018 metais geriausiai klientų įvertinti egliečiai Druskininkuose: FMR gydytojos Eugenija Kemežienė, Kazė Dijokienė, Virginija Kuzminskienė, FMR slaugytoja-registratorė Jūratė Stravinskienė, FMR gydytoja-skyriaus vedėja Salvinija Buteikienė, kineziterapeutės Algimantė Radzevičienė, Jolita Kvaraciejienė, Kamilė Valaikaitė, Gintarė Žutautaitė, kineziterapeutai Regimantas Zabulis, Manvydas Kirkilas, procedūrų registratorės Liuba Sirutienė, Živilė Dailydaitė, procedūrų registratorius Karolis Virkutis, masažuotoja Edita Ridulienė, masažuotojas Antanas Milius, bendrosios praktikos slaugytoja Dalė Balkuvienė, fizioterapijos pagalbinė darbininkė Rūta Lukauskienė, slaugytojos padėjėja Agota Rasimavičienė, ergoterapeutė Jurgita Matulevičienė.

Sanatorijos svečių dėka gautas apdovanojimas – didelė garbė, nes buvote pastebėtas ir apdovanotas už tai, kad ne tik puikiai atliekate jums skirtas pareigas, bet esate draugiški, paslaugūs ir visada ištiesiate pagalbos ranką ištikus bėdai. Paskata ir toliau stengtis – garantuota, juk kitąmet nesinori nuvilti nei savęs, nei savo klientų.

Metų darbuotojai

Pagal nominaciją „Geriausias 2018 metų skyriaus darbuotojas“, Druskininkuose įteikti net 45 apdovanojimai, kurie džiugino įvairių skyrių atstovus. Apdovanojimą pelnė: analitikė Džeineta Muliuolė, komunikacijos projektų vadovė Guoda Stašaitytė, vadybininkas Evgeni Brish, laisvalaikio projektų vadovė Justina Švedė, registratorė Roma Janeikienė, silpnų srovių specialistas Laimonas Mancevičius, vidaus ligų gydytojas Pranas Jurevičius, ergoterapeutė Jurgita Matulevičienė, budinti registratorė Dovilė Jančiulienė, vyriausioji procedūrų registratorė Judita Kuncaitytė, padavėja Lina Mikelionienė, vyr. barmenė Birutė Virbalytė, gamybos vadovė Aurelija Banevičiūtė, konditerė Danutė Tamulionienė, ūkio reikalų tvarkytoja Daiva Mačaitienė, valytojos Asta Uleckaitė, Jurgita Šavelskienė, Birutė Butkevičienė, Linksmutė Cimakauskienė, kambarinės Dalė Makauskienė, Aldona Kalpokienė, Jurgita Ūsienė, masažuotojos Ilona Baravykienė, Inga Radvilienė, Augenija Valatkevičienė, Edita Karauskienė, Edita Ridulienė, slaugytojos padėjėjos Virginija Griškevičienė, Lina Jonavičiūtė, Ona Alakvoščienė, Asta Valentukevičienė, Živilė Miliauskienė, bendrosios praktikos slaugytojos Ilona Vaickelionienė, Teresė Eglinskaitė, Vita Janeikienė, Asta Zablackienė, Aldona Jaskeliavičienė, vyr. skalbinių keitėja Jūratė Klimašauskienė, šaltkalviai-santechnikai Nerijus Časas, Dalius Skliutas, remonto darbininkas Darius Andriulionis, elektromonteris Kęstutis Grigaliūnas, vairuotojas Deimantas Kudarauskas, kiemo darbininkas Valdas Kancevičius ir baseinų prižiūrėtojas Juozas Džervus.

Pagal nominaciją „Geriausias 2018 metų padalinio darbuotojas“, išrinktas B2B vadybininkas Evgeni Brish, vidaus ligų gydytojas Pranas Jurevičius, kineziterapeutų padalinio ergoterapeutė Jurgita Matulevičienė, budinti registratorė Dovilė Jančiulienė, vyriausioji procedūrų registratorė Judita Kuncaitytė, konditerė Danutė Tamulionienė, kambarių priežiūros ir skalbyklos padalinio vyr. skalbinių keitėja Jūratė Klimašauskienė, ūkio padalinio vairuotojas Deimantas Kudarauskas, slaugos padalinio masažuotoja Ilona Baravykienė.

„Geriausios 2018 metų darbuotojos“ titulas Druskininkuose atiteko analitikei Džeinetai Muliuolei, kuri teigė: „Visiškai netikėta, tačiau labai smagu gauti tokį apdovanojimą. Nuoširdus ačiū pastebėjusiems, įvertinusiems, suteikėte dar didesnę motyvaciją judėti į priekį ir toliau kartu su „Eglės sanatorija“. Garbingiausias titulas, renkant „Geriausią 2018 metų vadovą“, atiteko Druskininkų maitinimo padalinio vadovei Jolantai Žilinskienei, atnešusiai daugiausiai teigiamų pokyčių maitinimo srityje 2018 metais.

Linksmybės tęsiasi

Neslėpdami šypsenų ir pasididžiavimo, apdovanoti, pasveikinti ir ovacijomis palydėti 2018 metų geriausieji egliečiai kartu su savo kolegomis ir toliau tęsė linksmybes: vaišinosi įvairias užkandžiais, bendravo tarpusavyje, dalyvavo loterijoje, kurioje burtų keliu buvo galima laimėti įvairių prizų, smagiai trypė ir dainavo šokių aikštelėje mėgaudamiesi Baibos Skurstenes-Serdiukės ir jos grupės koncertu. Taip linksma gaida užbaigę žiemos vakarėlį, egliečiai išsiskirstė į namus, kad kitą dieną „Eglės sanatorijos“ klientams ir toliau galėtų skleisti savo šilumą ir šypsenas.

„Geriausios 2018 metų darbuotojos“ titulas atiteko analitikei Dž. Muliuolei/Alinos Leminskaitės nuotrauka

„Geriausio 2018 metų vadovo“ nominacija skirta „Eglės sanatorijos“ Druskininkų maitinimo padalinio vadovei J. Žilinskienei/Alinos Leminskaitės nuotrauka