Mokymo centras „Profesijų spektras“ suaugusiems žmonėms padeda atrasti naujas galimybes


Kiekvienas suaugęs žmogus, pats to dažnai neįsisąmonindamas, kasdien mokosi kažko naujo: vairuoti, gaminti naują patiekalą, prižiūrėti augintinius, auklėti vaikus, mokosi empatijos, tolerancijos, mokosi atleisti… Tai – nenutrūkstantis procesas, padedantis prisitaikyti prie gyvenimo bangų ir besikeičiančių aplinkybių.

„Profesijų spektras“ kviečia visus suaugusiuosius, kurie nori ką nors pakeisti savo gyvenime, kviečia drąsiai imtis permainų ir pradėti savo sėkmės istoriją/Mokymo centro „Profesijų spektras“ archyvo nuotrauka

„Suaugusiųjų mokymo savaitės“ minėjimą mokymo centre vainikavo vieno iš mokinių, Daugirdo, puikiai išlaikytas kirpėjo specialybės baigiamasis egzaminas/Mokymo centro „Profesijų spektras“ archyvo nuotrauka

Pastaruoju metu, kai technologijos vystosi beprotišku greičiu, gyvenimo tempas didėja, keičiasi darbo metodai, tampa labai svarbu išlikti aktyviam ir darbo rinkoje, nuolat atnaujinti savo žinias ar įgyti naujų. Puikia vieta gilinti savo įgūdžius ar persikvalifikuoti, atrasti naują profesiją tampa suaugusiųjų mokymo centrai.

Druskininkuose veikiantis mokymo centras „Profesijų spektras“ specializuojasi suaugusiųjų mokyme nuo 2001 m. ir turi licenciją šioms švietimo sritims: verslo ir administravimo, sveikatos priežiūros, paslaugų asmenims, gamybos ir perdirbimo, architektūros ir statybos. Mokymo centro tikslas – skatinti suaugusiuosius augti, tobulėti per mokymąsi ir kurti mokyklą, kurioje gera, saugu ir įdomu mokytis, kurioje kiekvienas yra gerbiamas ir priimamas kaip lygiavertis partneris.

Praėjusią savaitę kartu su kitomis Lietuvos suaugusiųjų mokymo įstaigomis „Profesijų spektras“ paminėjo „Suaugusiųjų mokymo savaitę“, dalyvaudamas įvairiuose renginiuose ir mokymuose. Mokykla stengiasi taikyti moderniausias mokymo tendencijas, generuoti ir įgyvendinti naujas idėjas ir tiems, kurie ateina mokytis, padėti pasiekti išsikeltus tikslus, keisti gyvenimus.

„Suaugusiųjų mokymo savaitės“ minėjimą mokymo centre vainikavo vieno iš mokinių, Daugirdo, puikiai išlaikytas kirpėjo specialybės baigiamasis egzaminas. Ilgus metus gyvenęs Airijoje, ten baigęs mokyklą, Daugirdas sugrįžo į Lietuvą. Pritapti šalyje, kurioje negyvenai ilgus metus, nebuvo lengva. Tačiau, vedamas aiškaus žinojimo, ko nori, motyvuoto charakterio ir jaunatviško entuziazmo, vaikinas atsirado mokymo centre „Profesijų spektras“, pasirinko kirpėjo specialybę, gilinosi į šio amato subtilybes. Sėkmingai išlaikęs baigiamąjį egzaminą, savo gyvenimui ir karjerai jis atvėrė kelią naujoms galimybėms.

Visus suaugusiuosius, kurie nori kažką keisti savo gyvenime, jaučiasi „užstrigę“, nejudantys iš vietos, kviečiame drąsiai imtis permainų – kreiptis į „Profesijų spektrą“ ir pradėti savo sėkmės istoriją. Visi besidomintieji gali kreiptis
tel. (8 313) 60369 arba el.paštu 5_spektras@goda.lt

Juk kiekvienas naujai įgytas mokslas atveria naujus kelius ir praplečia gyvenimo horizontus!

Užsakymo Nr. MDR-322-02