Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“


Mus rekomenduoja „Creditinfo“

UAB „Remvalus“ langų remonto įmonė įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2021 m“. Šis sertifikatas pažymi, kad įmonė yra patikima ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę padėtį ir yra patikimas Jūsų partneris.

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides

Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – ne, išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpinių eksploatacijos laikas – 5-7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpinių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tampa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kaupiasi drėgmė. Netinkamai eksploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo, todėl būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad belieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines, kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš poliuretano putų ir apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos, naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant, Q-LON tarpinės puikių savybių nepraranda net ir po 30 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų – jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais

Norint išvengti langų rasojimo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitę senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Atvykęs pas jus, UAB „Remvalus“ specialistas patikrins jūsų langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Mūsų meistrai jums pakeis langų tarpines, sureguliuos langą, išvalys ir suteps judančias metalines lango konstrukcijas. Ir jūsų langai jums vėl tarnaus kaip nauji dar 20 metų!

Šiuo metu dėl išaugusios langų remonto paklausos, darbai atliekami vieno-dviejų mėnesių laikotarpiu nuo užsakymo priėmimo. Todėl paskubėkite, kol orai visai neatšalo. Jau prasidėjo šildymo sezonas, tad paskubėkime susitvarkyti langus. Vėstant orams, darbų eilė tik ilgės.

Užsakius trijų ar daugiau langų remontą, bus taikomos individualios nuolaidos. UAB „Remvalus“ specialistai dirba visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos – www.remvalus.lt, tel. 8 604 24268 ir 8 606 93229

Užsakymo Nr. MDR-322-01