Mažylio susilaukusiems druskininkiečiams – papildomos išmokos

Druskininkų savivaldybė primena, kad mažylio susilaukusioms šeimoms, gimus vaikui, iš savivaldybės lėšų skiriama papildoma vienkartinė išmoka. Finansinės paramos dydis – 840 Eur. Šiuo metu tai yra didžiausia tokio pobūdžio išmoka šalyje.

Mažylio susilaukusioms šeimoms, gimus vaikui, iš savivaldybės lėšų skiriama papildoma vienkartinė išmoka / Asociatyvi nuotrau

Svarbu žinoti, kad ši išmoka skiriama, jei abu vaiko tėvai ne mažiau kaip 6 mėnesius iki vaiko gimimo ir gimęs vaikas yra deklaravę gyvenamąją vietą Druskininkų savivaldybėje arba jie yra įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Druskininkų savivaldybėje.

Išmoka priklauso už vaikus, gimusius po 2023 m. balandžio 20 d. Dėl jos skyrimo galima kreiptis per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos. Per keturis mėnesius išmoką gavo 21 šeima, išmokėta 17,6 tūkst. Eur.

Gimus dvynukams, Druskininkų savivaldybė iš savo biudžeto šeimai skiria 3 140 Eur, trynukams – 4 710 Eur dydžio vienkartines išmokas.

Dėl savivaldybės skiriamos finansinės paramos tėvai turėtų kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos „Vaikas+“ specialistę Astą Dyburienę ir pateikti laisvos formos prašymą.

Su kompleksinės paslaugos „Vaikas+“ specialiste darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (iki 15.00 val. penktadieniais) galite susisiekti Jums patogiu būdu: el. paštu vaikasplius@druskininkai.lt, mob. tel. +370 686 07735, atvykus į klientų priėmimo skyrių Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai