Mažuosius leipalingiečius nudžiugino „Futboliuko Kalėdos“

Dalė Butrimienė,

Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ auklėtoja

Neišsigandę savaitgalio gamtos išdaigų, kiek pavargę, bet išgyvenę daug teigiamų emocijų, šiltų bendravimo įspūdžių Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ mažieji sportininkai sugrįžo iš Kauno Nacionalinės futbolo akademijoje organizuoto respublikinio ikimokyklinių įstaigų festivalio „Futboliuko Kalėdos 2018“.

Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ ugdytiniai ir auklėtojos dalyvavo festivalyje „Futboliuko Kalėdos 2018“/Eugenijos Traigienės nuotrauka

  

Suspėję laiku užsiregistruoti į patį linksmiausią tradicinį Masinio futbolo asociacijos ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuotą renginį mūsų įstaigos mažieji: Karolina, Luknė, Vanessa,  Kamilė, Emilijus, Rapolas, Vakaris ir Ąžuolas, lydimi auklėtojų Dalės Butrimienės bei Eugenijos Traigienės, vyko pirmą kartą. Šiek tiek susijaudinę, jie gainiojo didžiulį kamuolį ir puikiai atliko visas trenerių nurodytas užduotis. Vaikus džiugino ne tik renginio personažai, bet ir Kalėdų senelis.

Gavę asmeninių dovanėlių ir sugrįžę su dovanotu geltonuoju futbolo kamuoliu, mažieji nuoširdžiai dėkoja Druskininkų savivaldybės administracijai už pagalbą, skiriant transportą. O gal būtent jie ateityje garsins mūsų miestą ir šalį didžiuosiuose futbolo stadionuose?