Intriguojantis iššūkis – „Surink Lietuvą“

Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, turime Jums bei Jūsų draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą“, kurio esmė – Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, o, surinkus visas 60 dalių, tereikės sujungti jas į vieną visumą – Lietuvos žemėlapį!

Šis projektas, inicijuotas VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro, apjungė visą Lietuvą – 60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo surinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta, ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti tokiame mažame plotelyje.

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus. Juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“, – apie projektą kalba Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar pasiūlyti padegustuoti. Kiekvienas magnetas – tai lyg atskira istorija. Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Akmenės – apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės – apie kates, kurias taip mylėjo grafienė… O kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių!

Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsite išgirsti per radiją „Extra FM“, kuris kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti vis su nauju rajonu. Dar vienas projekto partneris – vežėjas UAB „Kautra“, kuris skatins keliauti po Lietuvą, suteikdamas nuolaidų.

Taigi, jei jau susidomėjote, paskubėkite, įsigyti savo krašto detalę – kol kas išleista tik 1000 Lietuvos žemėlapių!

Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą bei įspūdžius galite rasti socialiniame tinklapyje „Facebook“ „Surink Lietuvą“.

Druskininkų TVIC informacija