Geros širdies žmones subūrė tradicinis LIONS labdaros vakaras „Po angelo sparnu“

Į tradicinį labdaros vakarą „Po angelo sparnu“ sekmadienį susirinko geraširdžiai druskininkiečiai bei miesto svečiai, kurie savo rūpesčiu ir gerais darbais kartu su Druskininkų LIONS moterų klubu į gerąją pusę padeda keisti sergančių vaikų gyvenimą. Pagrindinis vakaro akcentas – teatro „LABAS“ pašėlusio smagumo spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“. Už parduotus bilietus gautos lėšos bus skirtos padėti sergantiems vaikams bei šeimoms, auginančioms vaikučius su negalia.

Kiekvienais metais Druskininkų LIONS moterų klubas organizuoja tradicinę labdaros akciją „Po angelo sparnu“ / Roberto Kisieliaus nuotrauka.

Kiekvienais metais Druskininkų LIONS moterų klubas organizuoja tradicinę labdaros akciją „Po angelo sparnu“. Kurorto bendruomenė laukia renginio ir su meile prisideda savo asmeninėmis ar įmonių lėšomis. Šiais metais labdaros vakaras surengtas pačioje Druskininkų kurorto širdyje įsikūrusiame sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“.

„Nepaisant ekonominių sunkumų, žmonės neprarado noro padėti ir dar labiau nori prisidėti. Padeda ir tie, kurie turi pinigų ir galimybių, ir tie, kurie jų turi mažiau – žmonės negali likti abejingi. Jų dėka galėsime paremti dar daugiau vaikų, kuriems reikia brangių operacijų, vaistų ir tyrimų, kad įveiktų ligą. Jie laukia mūsų pagalbos ir tiki, kad jų svajonė pasveikti išsipildys! Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų bendruomenės, artimųjų, pažįstamų dosnumu, altruistiniu noru dalintis, paremti sergančius vaikučius. Nuoširdžiai dėkojame klubo draugams bei partneriams kurie palaiko labdaros veiklą ir remia mūsų projektus“, – sako akcijos organizatorės.

Pagrindinis vakaro akcentas – teatro „LABAS“ pašėlusio smagumo spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“ / Roberto Kisieliaus nuotrauka.

Šiais metais LIONS moterys pakvietė į svečius teatrą „LABAS“. Jų spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“ neabejotinai paveikė žiūrovus.

Dzūkės aktorės Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė tarmiškai pasakojo dzūkiškas sakmes ir legendas, palydėdamos jas dainomis, o Dariaus Mockevičiaus ir Pauliaus Kovalenko muzikiniai intarpai įkvėpė tiek energijos, kad jos užteks visiems ateinantiems metams. Spektaklis sukurtas pagal tautosakininkų Petro Zalansko, Rožės Sabaliauskienės ir kitų Dzūkijos tautosakos pateikėjų ir rinkėjų užrašytą etnografinį lobyną. Atėjusieji į spektaklį ne tik patyrė ypatingų emocijų, bet ir parėmė tuos, kuriems reikia pagalbos. Pagrindinis renginio rėmėjas – UAB „Grand SPA Lietuva“.

Jubiliejiniai metai! Mes tarnaujame jau 15 metų!

Šiemet sukanka penkiolika metų, kai Druskininkų LIONS moterų klubas padeda žmonėms, atsidūrusiems sunkiose gyvenimo situacijose. 2007 metais įkurtas klubas vienija bendrus tikslus turinčias moteris, kurios dalinasi savo įdirbiu, žiniomis ir gyvenimiška patirtimi, organizuojant labdaringą pagalbą bei paramą Druskininkų savivaldybės gyventojams. Per 15 gyvavimo metų Druskininkų LIONS moterų klubas savo darbais įrodė, kad jo veikla patikima ir labai efektyvi. Klubo moterys jau pagelbėjo daugiau nei dviem šimtams sunkiai sergančių vaikų, ir suorganizavo daugiau nei 30 labdaros akcijų bei renginių. Dalis labdaros lėšų skiriama ypač populiariai „Akinukų“ akcijai – ji skirta padėti socialiai remtinoms šeimoms apsirūpinti vaikams reikalingais akiniais.

Tarti sveikinimo žodį į Druskininkus atvyko Lietuvos LIONS apygardos 131 gubernatorė J. Gulbinienė / Roberto Kisieliaus nuotrauka

Nuo 2013 m. Druskininkų LIONS įsteigė „Jaunojo talento“ stipendiją. Kasmet bendruomenės pasiūlyti kūrybingi jaunuoliai yra apdovanojami paskatinamąja 500 eurų pinigine premija. Klubo iniciatyva, jaunieji Druskininkų menininkai turi progą sužibėti tarptautiniame LIONS Taikos plakato konkurse. Taikos plakatų kūrimas suteikia galimybę vaikams visame pasaulyje išreikšti savo taikos vizijas ir įkvėpti pasaulį, pasitelkiant meną ir kūrybiškumą.

Nuo pat karo pradžios klubo narės aktyviai teikia visapusišką pagalbą nuo karo siaubo pabėgusioms ukrainiečių šeimoms. Daugiau nei 60 šeimų buvo aprūpintos reikalingiausiomis priemonėmis.

Birželio 27 d. Druskininkuose atvėrė duris Tarptautinė LIONS stovykla Ukrainos vaikams, kurioje netrūko kūrybinių, sveikatinimo, pažintinių ir edukacinių veiklų. Stovyklos tikslas – padėti iš Ukrainos nuo karo pabėgusiems vaikams. Klubas nuolat teikia finansinę paramą šeimoms, auginančioms neįgalius vaikučius.

Pagrindinė klubo idėja – puoselėti bendrą siekį, skleisti laisvės, saugumo, vienybės, bičiulystės idėjas, padėti sunkiai sergantiems vaikams, silpnaregiams, socialiai remtinoms, nelaimės ištiktoms šeimoms bei žmonėms, nukentėjusiems nuo karo.

Nuo pat Druskininkų LIONS moterų klubo įkūrimo dienos (2007-08-08) klubo nares vienija Tarptautinės LIONS organizacijos vertybės. Lions Clubs International – tai viena pirmaujančių visuomeninių organizacijų pasaulyje, kuri savo gretose vienija neabejingus žmones, pasiruošusius panaudoti savo jėgas, išnaudoti savo sugebėjimus padėti žmonėms, kad jų gyvenimas būtų įdomesnis, šviesesnis bei prasmingesnis.

Kartu mes galime

„Kiekvienas iš mūsų gali padaryti daug gero savo jėgomis, tačiau kartu galime padaryti daug daugiau. Norėdami pasiekti didelių rezultatų, visi turime pasiraitoti rankoves ir atlikti savo vaidmenį. Dabar ypač svarbu investuoti į žmones. Atėjo laikas susivienyti. Nepaisant problemų, su kuriomis susiduriame, turime suprasti, kad daugelio žmonių padėtis yra dar blogesnė“, – sako Druskininkų LIONS moterų klubo prezidentė Diana Gaičiūnaitė-Dirmė.

Prašome Jūsų prisidėti prie kilnios akcijos ir paremti specialiuosius poreikius turinčius vaikus. Kovodami su klastingomis ligomis, jie svajoja apie įprastą gyvenimą, kuriame nebeliks vietos alinančioms procedūroms, operacijoms ir vaistams. Atlikite gerą darbą – galbūt išgelbėsite kažkieno gyvybę!

Linkime pakilių šventinių Kalėdų akimirkų, naujos gražios pradžios, Šviesos ir Meilės pripildytų 2023-ųjų! Dėkojame už jūsų pasitikėjimą, rūpestį ir paramą!

Lėšas paramai prašytume pervesti į LIONS klubo paramos sąskaitą:

Gavėjas: Druskininkų LIONS moterų klubas (įm. kodas 300992652)

AB Luminor bankas
Nr. LT 62 4010 0409 0032 2517

Paskirtis: Labdaros akcija.