Šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidarymas – Druskininkuose

Šiaurietiškas ėjimas – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku. Kai einama, gerai įvaldžius techniką, dirba iki 90 procentų viso kūno raumenų. Dar visai neseniai šiaurietiškas ėjimas buvo mažai kam žinomas ir atrodė gana neįprastai. Dabar šis ėjimo būdas yra labai populiarus, ir vis daugiau žmonių juo susižavi.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB) kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija praėjusį šeštadienį jau septintą kartą organizavo šiaurietiško ėjimo žiemos sezono atidarymą Druskininkuose.

K. Dineikos sveikatingumo parke susibūrė apie 350 šiaurietiškojo ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos miestų bei miestelių – Vilniaus, Molėtų, Kauno, Biržų, Utenos, Pasvalio, Vilkaviškio, Kėdainių, Alytaus, Panevėžio ir kitų. Žygeiviai, pagal savo fizinį pasirengimą, turėjo galimybę rinktis 7 ar 14 kilometrų ilgio trasą. Eidami su lazdomis, jie galėjo grožėtis Druskininkų krašto vaizdais: išpuoselėta miesto infrastruktūra, džiaugtis gražia gamta, o ėjusieji į Švendubrę turėjo galimybę stabtelti ties unikaliu gamtos paminklu – Velnio akmeniu.

Po žygio visų laukė loterija, kurioje daugiau nei 70 bilietų buvo laimingi, buvo galimybė sušilti su karštos sriubos dubenėliu ar išmėginti pramogas mieste specialia žygeivio kaina – „Pirties garo“ programą arba kelionę per Nemuną lynų keltuvais.

Dėkojame renginio partneriams, kurie prisidėjo prie šio didelio renginio: Druskininkų savivaldybei, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA, restoranui „Velvetti“, viešbučiui ir SPA „Dainava“, Druskininkų sporto centrui, R. Pankevičienės įmonei, viešbučiui „Delita“, UAB „Grand SPA Lietuva“, Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui ir Druskininkų savivaldybės Viečiūnų seniūnijai.

Druskininkų savivaldybės VSB informacija