Druskininkų viltiečiai šeimas pakvietė į „Vilties karalystę“

Su šeima, daugelio iš mūsų gyvenime svarbiausia ir didžiausia vertybe, susijusių švenčių – Motinos dienos, artėjančios Vaikų gynimo dienos ir Tėvo dienos – progos subūrė viltiečius, jų artimuosius bei jų veiklai neabejingus draugus ir svečius į nuotaikingą renginį. Viltiečių šventėje dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas palinkėjo, kad su viltiečiais visada būtų kuo daugiau jiems artimų ir mielų žmonių: „Šeimoje mus supa žmonės, kurie su mumis kartu, kai sunkiausia, reikia pagalbos, ir jie yra mums patys svarbiausi gyvenime.“ Šventinio susitikimo kulminacija tapo naujas, viltiečių sukurtas spektakliukas „Vilties karalystė“.

Šventinio susitikimo kulminacija tapo naujas, viltiečių sukurtas spektakliukas „Vilties karalystė“/Roberto Kisieliaus nuotraukos

Asociacijos „Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Druskininkų viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė pasidžiaugė, kad, visiems drauge kuriant spektakliuką, viltiečiai patyrė smagių įspūdžių. Savo geromis emocijomis viltiečiai širdingai dalinosi ir su šventės svečiais. Šeimos tema sukurtas spektakliukas labai patiko visiems žiūrovams – susirinkusieji netramdė plačių šypsenų ir negailėjo spektaklio kūrėjams gero žodžio ir plojimų. Renginyje vilčiukai padeklamavo ir eilių, skirtų mamoms. Kiekviena buvo apdovanota gėlės žiedu ir širdingai savo vaikų apkabinta.

Viltiečių bendruomenės vardu, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį jų vaikais viltiečių mamos Laura Gardziulevičienė ir Skaistuolė Matikonienė padėkojo organizacijos vadovei, darbuotojoms ir savanorėms.

Viltiečiams ir svečiams griežė Jaskonių-Naujasodės kaimo bendruomenės kapela „Malūnėlis“, vadovaujama Nijolės Matulevičienės.

Šventėje dalyvavo ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, Socialinės paramos skyriaus, Socialinių paslaugų centro, „Bočių“ ir kitų nevyriausybinių organizacijų atstovai.

„Mano Druskininkai“ informacija