Druskininkų globos ir slaugos namai paminėjo veiklos penkmetį

Ketvirtadienį Druskininkų globos ir slaugos namuose surengta įstaigos penktojo gimtadienio šventė.

Į renginį atvyko įstaigos valdybos nariai, koncertinę programą parengė Druskininkų „Bočių“ atstovės. O ir patys globos namų gyventojai šventės proga visi kartu sudainavo iš anksto parengtą bendrą dainą. Jaukiame kiemelyje buvo galima pamatyti namų gyventojų sukurtų darbų ekspoziciją.

Direktorė B. Salickienė džiaugėsi, kad šventėje dalyvavo globos namų savininkai R. ir D. Senikai / Gabrielės Marcinkevičiūtės nuotrauka

Visus pasveikino globos ir slaugos namų direktorė Birutė Salickienė, globos namų savininkai, Druskininkų „Bočių“ vadovė Zita Jančiauskienė.

Tądien daug gražių žodžių išgirdo ir globos namų gyventojai, ir juos prižiūrintys darbuotojai. „Norisi, kad žmonės sužinotų, kad Druskininkuose veikia tokia įstaiga, kurioje bus profesionaliai pasirūpinta Jumis arba Jums brangiais žmonėmis. Rūpinamės, kad mūsų gyventojams netrūktų įdomios veiklos, kad jie būtų užimti, nuolat apgaubti rūpesčiu, nestokotų dėmesio. Džiugina mūsų darbuotojų empatija, atjauta senam ar negalią turinčiam žmogui“, – kalbėjo B. Salickienė.

Įstaigos penktojo gimtadienio šventė tikrai praskaidrino globos namų gyventojų kasdienybę / Gabrielės Marcinkevičiūtės nuotraukos

Druskininkų globos ir slaugos namuose dirba 25 darbuotojai, gyvena 40 senelių ir negalios ištiktų žmonių. Kaip sakė įstaigos vadovė, nuolat tobulinama teikiamų paslaugų kokybė, plečiamas jų spektras.

Globos namų gyventojams teikiamos kineziterapeuto, ergoterapeuto, psichologo, masažuotojo paslaugos. Pas mus dirba puiki ir labai rūpestinga slaugytoja Eugenija Ambrutienė su slaugytojo padėjėjų komanda, mūsų gyventojais rūpinasi „Šeimos klinikos“ medikai ir specialistai. Gyventojams patiekiamas vietoje pagamintas maistas, o jų socialiniais reikalais ir jų užimtumu rūpinasi socialinė darbuotoja bei užimtumo specialistė. Šiuo metu globos namai užpildyti 100 procentų.

„Mes stengiamės, kad mūsų gyventojai būtų laimingi, aprūpinti ir jaustųsi reikalingi. Vertiname ir gerbiame mūsų gyventojus, rūpinamės jų gyvenimo kokybe, pažanga ir tobulėjimu. Gebame įsijausti į kito padėtį, emocinę būseną, tiesiogiai suprasti kito jausmus“, – pasakojo direktorė.

Žmones žavi Druskininkų gamta, o ir pačiuose globos namuose yra gražus vidinis kiemelis, tinkantis ir šventėms rengti, ir jaukiai pasėdėti. Dviejuose aukštuose įrengtos gražūs fojė, kuriuose galima susėsti pabendrauti.

„Mes organizuojame švenčių paminėjimus, švenčiami gyventojų gimtadieniai, rengiamos išvykos į miestą, parodas, koncertus, bažnyčią. O šįkart surengta įstaigos penktojo gimtadienio šventė tikrai praskaidrino mūsų gyventojų kasdienybę“, – sakė B. Salickienė.

Koncertinę programą parengė Druskininkų „Bočių“ atstovės / Gabrielės Marcinkevičiūtės nuotrauka

Užsakymo Nr. MDR-368-01