Druskininkų centre kuriamas architektūros parkas „Saulės sonata“

Prestižinė vieta – miesto centre

Buvusi apleista ir ilgus metus griuvėsiuose skendėjusi „Sūručio“ sanatorijos teritorija lėtai, bet užtikrintai tampa architektūros parku pačiame Druskininkų miesto centre. Keturios vilos – keturios natos Mi, Do, Fa ir Sol, požeminė dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, komercinės patalpos džiugina savininkus ir sulaukia naujų pirkėjų. O pasirinkti tikrai yra iš ko: daugiau nei 50 naujų apartamentų, kurių plotai nuo 30 iki 100 kv. m, o kainos prasideda nuo 99 tūkst. eurų. Įsigijus apartamentus, verta pagalvoti ir apie parkavimo vietą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

 

Siūlo visiškai įrengtus apartamentus

Į gamtos kampelį meistriškai įkomponuoti gyvenamieji pastatai turi visus poilsiui reikalingus antrųjų namų atributus: didžiules erdves, aukštas lubas, visu fasado perimetru sumontuotus vitrininius langus. Interjeruose specialiai parinkti santūrūs spalvų tonai leidžia atsiskleisti vaizdams pro langus, o natūrali šviesa kuria nuotaiką ir kinta gamtos ritmu. „Saulės sonatos“ architektų ir dizainerių tikslas – kurti namus ir interjerus taip, kad žmogus net nepastebėtų jų funkcionalumo. Namai yra neperkrauti moderniomis namų valdymo sistemomis. Tik tai, kas būtina: kodinės laiptinių spynos, automatinis laiptinių ir parkavimo aikštelės apšvietimas, autonominis šildymo sistemos valdymas. Šilumą apartamentuose galima reguliuoti nuotoliniu būdu, išmaniuoju telefonu siunčiant SMS žinutę arba mobilia programėle. Įrengtos modernios saugumo sistemos, speciali signalizacija, sauganti namus nuo užpylimo. Ypač prabangiuose apartamentuose yra langai su daugiafunkcine saulės kontrolės sistema.

 

Patikima investicija

Erdvė ramiai ilsėtis ir erdvė aktyviai pramogauti. Laisvė būti savimi ir galimybė kalbėtis gimtąja kalba su savo tautiečiais. Jaustis kaip namie, išėjus į gatvę, prekybos centre, kavinėje ar SPA. Štai ką vertina „Saulės sonatos“ gyventojai. Pasak Klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Sigitos Čepulienės, šiais metais „Saulės sonatą“ Druskininkuose atranda jaunos šeimos iš visos Lietuvos, grįžtantys ar planuojantys sugrįžti mūsų tautiečiai emigrantai, piliečiai iš Izraelio, Baltarusijos, Suomijos, Rusijos, Šveicarijos, Lichtenšteino, Azerbaidžano, Čekijos.

Kas tie tikrieji „Saulės sonatos“ apartamentų pirkėjai? Tai žmonės, kurie myli Druskininkus ir žino, jog čia ramu, bet nenuobodu. Kurie supranta, kad investicija į nekilnojamąjį turtą – tai unikali galimybė gyventi ar vystyti verslą prestižinėje vietoje pačiame kurorto centre. Išvystyta miesto infrastruktūra, nuolatinis turistų srautas, atsinaujinantys sveikatingumo centrai – tai  erdvė ilgalaikės vertės augimui.

„Prime Real Estate‟ įkurta 1993-aisiais, švenčia savo 25-metį. Dirba išimtinai tik su antro būsto „iki rakto‟ projektais, kurie vystomi geriausiose vietose mieste ir tik Lietuvos kurortuose: Pervalkoje, Druskininkuose, Birštone. Gyvenamojo būsto projektas „Birštono vilos“ startavo 2018 m. pavasarį Birštono kurorte.

Užsakymo NR. MDR-164-01