Akrobatinio skraidymo meistrai Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų

Rugpjūčio 11 dieną Druskininkų aerodrome druskininkiečių ir kurorto svečių laukia neužmirštamas reginys – akrobatinio skraidymo komanda „Anbo“ Druskininkuose sieks Lietuvos ir pasaulio rekordų. Būtent Druskininkuose startuos akrobatinio skraidymo meistrų Lietuvos šimtmečiui skirta programa „Šimtmečio rekordai“.

Druskininkų aerodrome vyksianti įspūdinga aviacijos šventė žada prikaustyti dėmesį: akrobatinio skraidymo meistrai triukus atliks tarp specialiai sumontuotų kranų strėlių, netrūks ekstremalių šou elementų.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos ir įvairių institucijų specialistai susitiko su renginio koordinatoriumi Gintaru Šurkumi ir aptarė organizacinius renginio klausimus.

„Druskininkai yra atviri visoms idėjoms ir labai džiaugiuosi, kad daugelis tų idėjų tampa tradicijomis. Dvejus pastaruosius metus akrobatinio skraidymo komanda „Anbo“ druskininkiečiams ir kurorto svečiams dovanojo labai įdomią programą, o šiais metais laukia dar įspūdingesnis šou. Mums garbė, kad Lietuvos šimtmečiui skirta programa „Šimtmečio rekordai“ prasidės būtent Druskininkuose. Esu įsitikinęs, kad su gausiu druskininkiečių ir kurorto svečių palaikymu  akrobatinio skraidymo meistrai tikrai pasieks Lietuvos ir pasaulio rekordus. Kviečiu visus nepraleisti šio įspūdingo reginio“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Išsamesnę informaciją apie renginį jau netrukus galėsite rasti Druskininkų kultūros centro tinklalapyje www.druskininkukulturoscentras.lt