„Druskininkiečio kortelė“ – kiekvienam druskininkiečiui

Šį rudenį Druskininkų savivaldybė druskininkiečiams įteikė vertingą dovaną – „Druskininkiečių kortelę“. Ji sukurta bendruomenės nariams kaip padėkos, bendruomenės vieningumo ženklas. Ji – moderni, funkcionali, nešanti naudą kiekvienam, ją turinčiam.

Jau daugiau kaip 7 000 druskininkiečių užsisakė šias vardines korteles. Toks aktyvumas rodo, kad kortelė bendruomenei reikalinga ir aktuali. Specialistai kasdien gamina „Druskininkiečio korteles“, kad mūsų savivaldybės žmonės galėtų kaip galima greičiau naudotis kortelės teikiamais privalumais. Įmonių ir įstaigų, kurios yra „Druskininkiečio kortelės“ partneriai, skaičius nuolat didėja.

„Druskininkiečio kortele“ džiaugiasi ir Druskininkų savivaldybės vadovai / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

Į „Druskininkiečio kortelę“ yra integruotas „Kautros“ elektroninis bilietas, moksleivio pažymėjimas, turėdami šią kortelę druskininkiečiai galės naudotis kelių dešimčių įvairių verslo objektų pateiktais pasiūlymais – nuo 50 proc. nuolaidos Vandens parko bilietams, nuolaidų viešajam transportui, įvairaus dydžio nuolaidų apsilankymams kavinėse ir restoranuose bei SPA centruose iki kraujo tyrimų ar odontologų paslaugų.

Užsisakius kortelę, apie jos pagaminimą būsite informuoti el. paštu, o pasiimti galėsite Druskininkų savivaldybės administracijoje. Neturintiems elektroninio pašto, užsisakyti kortelę padės savivaldybės specialistai.

„Kiekvienas mūsų bendruomenės narys nuo šiol galės turėti asmeninę, vardinę „Druskininkiečio kortelę“. Ši kortelė – tai padėka visiems, savo iniciatyvomis ir darbais kasdien kuriantiems mūsų miestą. Visiems, kurie čia gyvena: dirba, veža vaikus į mokyklas, sportuoja, pramogauja ir myli savo Druskininkus. Nuoširdžiai tikiuosi, kad kortelė atsiras pas kiekvieną druskininkietį – kaip ryšio su savo miestu simbolis. Labai noriu, kad kiekvieną kartą paėmę į rankas „Druskininkiečio kortelę“ prisimintumėte, kad esate svarbi mūsų bendruomenės dalis, kad Druskininkams rūpi čia gyvenantys žmonės“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Ką reikėtų žinoti apie Druskininkiečio kortelę?

Kortelę užsisakyti galite internetu http://kortele.druskininkai.lt/

Pagaminus kortelę, į el. paštą gausite žinutę, kad galite ją pasiimti. Tai padaryti galėsite Druskininkų savivaldybės administracijoje (Vasario 16-osios g. 7)

Kortelę gali gauti visi, amžiaus apribojimų netaikome. Mokiniams kortelę kartu su mokinio pažymėjimu pagamins mokyklos. Jei mokinys registruotas Druskininkų savivaldybėje, tačiau mokosi ne mūsų savivaldybės mokykloje, tuomet jis kortelę turi užsisakyti užpildęs registracijos formą internete.

Kortelę gali turėti tik tie asmenys, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Druskininkų savivaldybėje.

Druskininkiečio kortelė yra nemokama.

Kortelės teikiamas nuolaidas rasite čia www.Druskininkai.lt/kortele/

„Druskininkiečio kortelė“ – sukurta Jums!