Druskininkai „Turizmo gatvėje“ Kaune

Gegužės 18-20 d. Kauno pilies zona virto viduramžių miestu su riterių stovyklomis, mokyklomis, turnyrais, žaidimais, amatininkų kaimeliu, koncertais. Čia organizuota masiškiausia miesto šventė – Kauno „Hanzos dienos“, skaičiuojanti jau antrą dešimtmetį. Jau antrą kartą šioje šventėje Valstybinis turizmo departamentas organizavo Turizmo gatvę, kurioje buvo pristatytos Lietuvos turizmo galimybės. Druskininkų, Birštono, Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Žemaitijos, Klaipėdos regiono turizmo specialistai šventės lankytojus kvietė dalyvauti loterijose, žaidimuose, degustacijose.

Kartu su Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro komanda kurorto turizmo paslaugas pristatyti buvo kviečiami visi Druskininkų pramogų bei verslo atstovai. Šventės lankytojai negailėjo gražių žodžių apie Druskininkų kurortą. Dauguma Druskininkų stende apsilankiusių svečių planavo atvykti į kurorto šventę.

Vilnietė Irma teigė, kad dažnai važiuoja su šeima į Druskininkus. Pagrindinis tikslas – tiesiog pasivaikščioti, pakvėpuoti švariu ir grynu oru, kurio didmiestyje praktiškai nėra. Jos nuomone, kurorte tiesiog gera būti. „Vos tik atvykusi į Druskininkus, iškart pajaučiu ramybę, laikas sustoja. Tiesiog mėgaujuosi gamta ir buvimu čia. Jaučiu, jog esu laiminga, kupina jėgų, o su šeima leidžiamas laikas pripildo širdį meilės“, – sakė Irma.

Kauno „Hanzos dienų“ programa kvietė įvairaus amžiaus žmones, todėl pasimėgauti šventės akimirkomis skubėjo ir vaikai, ir suaugusieji, ir senjorai. Druskininkų kurorto stendą pamatę vaikai skubėjo pasidžiaugti „Grand SPA Lietuva“ balionais, suaugusieji – nuolaidomis nakvynei. Visi šventės svečiai buvo vaišinami ekologiškais sausainiais, o Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) organizuota loterija suteikė galimybę laimėti puikių prizų su Druskininkų miesto atributika. Viešbutis „Inza“ Kauno „Hanzos dienų“ proga paruošė specialių pasiūlymų nakvynei.

Visas šventės dienas Druskininkai svečius vaišino natūraliu mineraliniu vandeniu „Druskininkų Hermis“, kuris yra mūsų nuolatinis renginių partneris.

Lankytojai domėjosi Druskininkų kurorto šventės programa/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Druskininkai šventės svečius vaišino natūraliu mineraliniu vandeniu „Druskininkų Hermis“/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Druskininkų TVIC informacija