Druskininkai pristatyti tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje

Lapkričio 22-24 dienomis Druskininkų kurortas pristatytas Varšuvoje, Kultūros ir mokslo rūmuose, surengtoje 26-oje tarptautinėje turizmo parodoje „TT WARSAW 2018“. Ši paroda – didžiausia rudens/žiemos kelionių mugė Lenkijoje, skirta individualiems klientams, kurioje apsilanko per 30 tūkstančių lankytojų.

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro įrengtame stende dirbo gausi ir vieninga komanda: sanatorijų „Eglė“ ir „Dainava“, Grūto parko, centro AQUA, „Grand SPA Lietuva“ bei viešbučių „Regina“ ir „De Lita“ atstovai/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

 

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro įrengtame stende dirbo gausi ir vieninga komanda: sanatorijų „Eglė“ ir „Dainava“, Grūto parko, Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, „Grand SPA Lietuva“ bei viešbučių „Regina“ ir „De Lita“ atstovai.

Druskininkų stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio. Pirmoji parodos diena buvo skirta tik verslo atstovams. Lenkijos kelionių organizatoriai domėjosi apgyvendinimo bei maitinimo galimybėmis turistinėms grupėms, kurorte veikiančiais SPA, sanatorijomis ir siūlomomis pramogomis. Individualius lankytojus domino įvairi informacija: aktyvus poilsis, sanatorinis gydymas, dviračių takai ir maršrutai, apgyvendinimo paslaugos, renginiai.

Lenkija išlieka viena iš perspektyviausių turizmo rinkų. Per devynis 2018 metų mėnesius Druskininkus aplankė 19 988 turistai iš Lenkijos tai yra 6,2 proc. daugiau negu per tą patį 2017 m. laikotarpį. Nakvynių skaičius, lyginant su 2017 m. tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo 6,5 proc. (41 520 nakvynių).

Galima pasidžiaugti, kad jau užbaigta automagistralės „Via Baltica“ atkarpos nuo Varšuvos iki Baltstogės rekonstrukcija, todėl susisiekimas tarp Varšuvos ir Druskininkų tapo patogesnis.

 

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro informacija