Dalyvavome festivalyje „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“

Gruodžio 1 d. Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdytinės Radvilė Taraskevičiūtė, Sonata Naugolnikaitė, Emilija Alūzaitė, Aleksandra Grėbliauskaitė, Akvilė Palačionytė kartu su ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Justina Taraskevičiene ir neformaliojo ugdymo mokytoju Žilvinu Matijošaičiu dalyvavo sporto festivalyje „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“.

Lopšelio-darželio „Bitutė“ ugdytinės su ikimokyklinio ugdymo auklėtoja J. Taraskevičiene ir neformaliojo ugdymo mokytoju Ž. Matijošaičiu dalyvavo festivalyje „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“/Justino Alūzos nuotrauka

 

Lietuvos Moterų Sporto Asociacija (LMSA) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) pakvietė Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mergaites į sporto festivalį „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“, kuris surengtas A. Sabonio sporto centre Kaune. Renginyje dalyvavo 24 komandos iš visos Lietuvos. Renginio tikslas – populiarinti olimpines idėjas tarp mergaičių bei formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.

Sporto renginys prasidėjo iškilminga dalyvių eisena, o festivalio atidarymo metu visus dalyvius pasveikino Lietuvos moterų asociacijos prezidentė J. Bartaškienė ir RIUKKPA prezidentė A. Vizbarienė. Mažosioms sportininkėms moterys palinkėjo gero starto, daug energijos ir galbūt ateityje iš tikrųjų tapti tikromis olimpietėmis. Po sveikinimo žodžių visi dalyviai kartu su Kake Make atliko nuotaikingą mankštą ir pradėjo sportuoti sektoriuose. Kiekviename sektoriuje po keturias komandas atlikome organizatorių nurodytas užduotis. Rungtyniavome įvairiose rungtyse, o mažosios olimpietės patyrė judėjimo džiaugsmą bei daug teigiamų emocijų.

Visos festivalio dalyvės buvo apdovanotos medaliais. Nuoširdžiai dėkojame Emilijos ir Akvilės tėveliams už pagalbą, vykstant į festivalį.

 

Justina Taraskevičienė,

lopšelio-darželio „Bitutė“ auklėtoja