Druskininkų savivaldybės administracija skelbia turto, skirto prekybai iš laikinųjų įrenginių ir paslaugoms teikti, viešą nuomos konkursą

Konkurso dalyviai su išnuomotino turto sąrašu ir konkurso, vykdomo aukciono būdu (toliau – aukcionas), sąlygomis, gali susipažinti savivaldybės tinklapio www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje Veiklos sritys/Licencijų, leidimų išdavimas/Savivaldybės turto nuomos aukcionai.

Į aukcioną dalyviai kviečiami registruotis nuotoliniu būdu, siunčiant prašymą registruoti aukciono dalyviu ir viešų nuomos konkursų bendrųjų sąlygų 6 p. nurodytus dokumentus, elektroniniu paštu, adresu: algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt. Pateikti prašymą ir kitus dokumentus atvykus į Druskininkų savivaldybę (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) galima tik iš anksto užsiregistravus.

Prašymai priimami 2021 m. balandžio 6-7 dienomis nuo 10.00 iki 17.00 val.

Aukcionas vykdomas nuotoliniu būdu, naudojantis Zoom programa.

Aukciono pradžia – 2021 m. balandžio 8 d., 10.00 val.

Prisijungimas prie aukciono užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas el.paštu.

SVARBU: Prašome visų aukciono dalyvių „Zoom“ programoje nenurodyti savo vardo ir pavardės / pavadinimo. Visiems aukciono dalyviams po registracijos bus suteiktas unikalus dalyvio numeris, kurį dalyviai dalyvaudami aukcione privalo ir nurodyti*.

*Dalyvio vardas pakeičiamas prisijungus prie „Zoom“ programos ir apačioje esančioje darbo juostoje pasirinkus ikoną „Rename“.

Siekiant padėti dalyviams geriau pasiruošti aukcionui ir išvengti techninių nesklandumų aukciono metu, dalyviams, kurie nėra naudojęsi „Zoom“ programa ar norėtų įsitikinti tinkamu programos ir naudojamos techninės įrangos veikimu, bus organizuojami programos bandymai, kurie vyks  balandžio 7 d. nuo 13.00 iki 15.00 val.

Prašome visus, norinčius iš anksto išbandyti „Zoom“ programą, apie tai informuoti el. paštu:

algirdas.kazanavicius@druskininkai.ltPapildoma informacija apie aukcioną teikiama tel. (8 313) 591 58, mob. +370 646 383 02 arba el. p. algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt