Aptarta projektų įgyvendinimo eiga, aplinkos tvarkymas ir priežiūra vasaros laikotarpiu

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės vadovai ir Administracijos specialistai susitikimo su UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ vadovu Viliumi Ašmensku metu aptarė aplinkos ir kelių priežiūros bei tvarkymo aktualijas, vykdomų projektų eigą.

Susitikime akcentuota, kad kurorto svečiai ir bendruomenė vasarą renkasi poilsį Druskininkų parkuose ir maudyklėse, todėl jų aplinka turi būti kruopščiai prižiūrima. Aplinką prižiūrančios įstaigos turi operatyviai tvarkyti visas joms priskirtas teritorijas – ir reprezentacines, ir gyvenamąsias.

Atkreiptas dėmesys į praūžusių liūčių padarinių likvidavimą: maudyklių, tinklinio aikštelių pripildymą smėliu, nulūžusių šakų surinkimą ir kitų.

Meras Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad šiuo metu turistų Druskininkuose daugėja, svečiai renkasi poilsį gamtoje, todėl didelis dėmesys turi būti skiriamas viešosios infrastruktūros priežiūrai – kurortas turi būti tvarkomas kiekvieną dieną, o ypač – savaitgaliais, kai turistų būna dar daugiau.

Susitikime taip pat kalbėta apie įgyvendinamus projektus: kelių tiesimą, „Lakštingalų alėjos“ – dviračių tako šalia Ratnyčios upės nuo „Sicilijos“ iki lenkto tiltelio – įrengimą, didžiųjų laiptų, vedančių nuo lenkto tiltelio link „Grand SPA Lietuva“ atnaujinimą, medžiagų pasirinkimą.

Kalbėta ir apie planuojamus paskutiniojo K. Dineikos sveikatingumo parko atnaujinimo etapo darbus, kurie taip pat bus baigti šiais metais.

Dar vienas svarbus projektas – dviračių tako „Žvaigždžių orbita“ atnaujinimas. Gavus papildomų lėšų, planuojama įgyvendinti II-ąjį šio projekto etapą, atnaujinant dalį dviračių tako. Dviračių takas taip pat bus pritaikytas automobilių varžyboms. Susitikimo metu pažymėta, kad, platinant dviračių taką ir klojant naują jo dangą, būtina išsaugoti kuo daugiau šalia tako esančių medžių.

Savivaldybės vadovai ir Administracijos specialistai su UAB „Druskininkų komunalinis ūkis“ vadovu V. Ašmensku aptarė aplinkos ir kelių priežiūros bei tvarkymo aktualijas, vykdomų projektų eigą/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija