Nuo gegužės 8 dienos Druskininkuose atnaujinamas apgyvendinimo paslaugų teikimas

Nuspręsta nuo gegužės 8 dienos Druskininkuose atnaujinti apgyvendinimo paslaugų teikimą. Savivaldybės administracijos direktoriaus draudimas teikti apgyvendinimo paslaugas Druskininkuose galiojo nuo balandžio 1 dienos. Atsižvelgus į pandemijos plitimo tendencijas ir Sveikatos apsaugos ministerijos duomenis, kurie rodo, kad infekcijos plitimas jau yra sulėtėjęs, nuspręsta leisti atnaujinti apgyvendinimo paslaugų teikimą. Visi apgyvendinimo paslaugų teikėjai privalės laikytis LR Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų.

Nuo gegužės 8 dienos pradės veikti mažieji apgyvendinimo sektoriaus paslaugų teikėjai/Asociatyvi nuotrauka

„Nuo gegužės 8 dienos pradės veikti mažieji apgyvendinimo sektoriaus paslaugų teikėjai. Didieji objektai – sanatorijos, SPA centrai, Vandens parkas – taip pat galvoja apie darbo pradžią. Pagrindiniu uždaviniu mums išlieka žmonių – ir darbuotojų, ir kurorto svečių – saugumas. Ruošiame ir deriname planus dėl saugumo užtikrinimo, dirbant ir priimant svečius. Druskininkai visas paslaugas pasiruošę teikti jau šiandien, tačiau viskas priklauso nuo viruso plitimo tendencijų ir bendrų reikalavimų“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Jis pažymėjo, kad vasarai Druskininkai rengiasi įprastu ritmu. Nors pandemija pakoregavo kai kuriuos planus, tačiau šiuo laikotarpiu ypač svarbus Druskininkų privalumas – unikali gamta ir sutvarkytos viešosios erdvės, suteikiančios galimybę išlaikyti visus saugumo reikalavimus.

Parkai, gėlynai, aikštės, vaizdingos upių pakrantės, mieste ir už jo besidriekiantys dviračių takai – ideali galimybė sporto, poilsio, pramogų, koncertų organizavimui, užtikrinant saugius atstumus.

Druskininkai sugrįžtančių turistų laukia atsakingai: pramogos ir net staigmenos bus organizuojamos, pritaikant jas esamai situacijai, užtikrinant saugumą.

Renginiams Druskininkai išnaudos savo gamtą – planuojami mini koncertai, kurių bus galima klausytis pasivaikščiojimų metu, per saugų atstumą. Taip pat planuose – orientacinės šeimų varžybos. Dalyviai vieni su kitais nesusitiks, o, atlikdami užduotis, galės geriau pažinti ir pamatyti Druskininkus. Kurorte taip pat kursuos muzikinis traukinukas.