Moteriški chalatai: kaip pasirinkti tinkamiausią variantą?

Taip, kaip atrodai, taip ir jautiesi. Ši taisyklė itin aktuali kalbant apie dailiosios lyties atstoves, kurios dažnai, besirinkdamos vieną ar kitą variantą, ilgai stoviniuoja prie veidrodžio. Tiesa, visiškai suprantamas noras savo išvaizda spinduliuoti ne tik viešumoje, bet ir namų erdvėje, nesvarbu, net jei nemato jokios pašalinės akys. Juk būtent namų erdvėje galima jaustis itin laisvai, taip išreiškiant savo tikrąjį „aš“. Vadinasi, be kitų įvaizdžio detalių, reikšmingi ir „naminiai“ drabužiai, tarp kurių išskirtinio dėmesio nusipelno moteriški chalatai, maloniai apgaubiantys kūną. Jei suknelių dažnos moters spintoje yra galybė, tai su chalatų gausa dažniausiai nepersistengiama. Taigi, kaip iš didelės pasiūlos išsirinkti tą vienintelį ar vieną iš daugelio?

Chalato medžiaga

Audinys – tas kriterijus, kuris yra svarbiausias kalbant apie bet kokius drabužius, o ypač tuos, su kuriais tiesiogiai sąveikauja mūsų oda. Šiuo atžvilgiu chalatų pasirinkimas iš tikrųjų labai platus. Sprendžiant, kuris variantas jums yra tinkamiausias, įvertinkite audinio funkcines bei estetines savybes, praktišką (pageidaujama, jog chalatas būtų lengvai valomas) bei savo asmeninį skonių ir poreikius šio rūbo atžvilgiu.

Medvilnė – bene dažniausias variantas siuvant chalatus. Tai – natūralus pluoštas, leidžiantis odai kvėpuoti bei sugeriantis drėgmę. Iš tiesų idealus variantas po maudynių, tačiau, dėl savo „kritimo“, moterų, kurioms aktualu šio tipo rūbų suteikiama elegancija bei seksualumas, nėra labai mėgiamas. Medvilninis chalatas – labiau „naminis“, praktiškas rūbas, kurį turėti, aišku, pravartu, tačiau „išeigai“ derėtų pasidairyti kito.

Tokiu variantu galėtų būti iš satino siuvami moteriški chalatai. Tai – itin dailiai „krentantis“, prabangiai atrodantis, švelnus, kūnui malonus dėvėti audinys, tiesiog idealiai tinkantis moterims, kurios dailiai, seksualiai atrodančių chalatų.

Šilkas – dar vienas „seksualus“, rafinuotas audinys, dėl savo plonumo bei švelnumo maloniai priglundantis variantas. Daug kuo primenantis satiną, tačiau, lyginant su šiuo, brangesnis.

Mikrofibros (sintetinis pluoštas) chalatai – jaukus, šiltas variantas, tačiau drėgmės sugėrimo atžvilgiu gerokai nusileidžiantis medvilniniam audiniui.

Chalato modelis

Chalato sukirpimas – dar viena reikšminga detalė, susijusi su rūbo estetika bei praktiškumu.

Su gobtuvu. Tai – itin praktiškas variantas, praverčiantis išlipus iš vonios ar dušo šlapiais plaukais. Šis variantas dažnai pasirenkamas dėl savo funkcionalumo, tačiau, aišku, tai – ne tas rūbas, kuris puošia.

Su apykakle. Dauguma moterų pirmenybę teikia būtent šio modelio chalatams, suteikiantiems maksimalų komfortą bei jaukumą. O, vietoje įprastos atlenkiamos apykaklės pasirinkus natūraliu kailiu dekoruotą, gausite tikrai stulbinantį rezultatą. Šiluma, jaukumas, išskirtinumas, seksualumas bei elegancija viename! O kur dar teigiamos natūralaus kailio savybės, pasireiškiančios odai tiesiogiai su šiuo kontaktuojant.

Kimono stiliaus. Šio modelio chalatų skiriamasis „ženklas“ – lygi apykaklė bei trumpos rankovės. Tai – retas pasirinkimas, tačiau puikus variantas kalbant apie praktiškumą, pavyzdžiui, darant makiažą.

Chalato spalva

Pastelinė kūno, idealiai deranti visais atvejais, gili raudona, spinduliuojanti seksualumu ir moteriškumu, prabangi ir elegantiška mėlyna – sąrašą galima tęsti ir tęsti. Galimų spalvų pasirinkimas platus, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Chalato dydis

Chalatas dydžio atžvilgiu nėra toks „reiklus“ rūbas, kaip, pavyzdžiui, kelnės. Rinkitės įprastai nešiojamą dydį ar, jei tokie pateikti, atsižvelkite į konkrečius išmatavimus.

Derinimas

Prie akių, apatinių ar pižamos: jei nenorite, jog chalatas „iškristų iš konteksto“, derinkite šį su pasirinktomis detalėmis. Fur.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi jau sukomplektuoti deriniai, pavyzdžiui, chalato ir šlepečių – praktiškas variantas, itin palengvinantis pasirinkimą vyrams, ieškantiems dovanos savo gyvenimo partnerei, pavyzdžiui, Valentino dienos proga.