Ukrainoje surengtose varžybose – sėkmingi jaunųjų Druskininkų slidininkų startai

Druskininkų sporto centro/Snow Arena RT komandos nariai sausio 28-vasario 1 dienomis atstovavo Lietuvos jaunučių rinktinei Ukrainoje surengtose tarptautinėse aukšto meistriškumo varžybose. Varžybos įtrauktos į tarptautinį FIS (tarptautinė slidinėjimo federacija) kalendorių.

Druskininkų sporto centro/Snow Arena RT komandos nariai sėkmingai atstovavo Lietuvos jaunučių rinktinei Ukrainoje surengtose tarptautinėse aukšto meistriškumo varžybose/Asmeninio archyvo nuotraukos

Į varžybas išvykome anksčiau, kad galėtume pasitreniruoti ir priprasti prie kalno.

Sausio 28-29 dienomis varžybos vyko Bukovytsya kurorte, kuriose puikiai sekėsi ir mūsų komandai: Nojus Užkuraitis iškovojo 2 pirmąsias vietas U14 amžiaus grupėje; Neringa Stepanauskaitė – 1-ąją ir 5-ąją vietas; Liepa Karlonaitė nugalėjo U16 mergaičių grupėje, o Milena Juodeškaitė užėmė antrąją ir 7 vietas.

Sausio 31-vasario 1 dienomis varžybos organizuotos jau kitame Ukrainos kalnų kurorte Vorochta. Jame jaunieji sportininkai taip pat iškovojo garbingų apdovonojimų – Liepa vieną dieną nugalėjo, Neringa užėmė dvi antrąsias vietas; Milena – dvi 5-ąsias vietas. Nojui, nors ir pirmavusiam po pirmojo važiavimo, antruosiuose finišuoti nepavyko, taigi čia jis liko be apdovanojimų.

Kartu su sportininkais į varžybas nuvyko treneris Jurijus Švecovas, o jam padėjo bei varžybų „atidarančiuoju“ startavo dar vienas DSC auklėtinis Tautvydas Pluščiauskas.

Džiaugiamės sportininkų rezultatais, dar labiau pagerėjusia jų slidinėjimo technika ir toliau ruošiamės artėjantiems startams Lietuvoje bei užsienyje.