Vandens kokybės užtikrinimas Druskininkuose itin svarbus: iškilusias problemas siekiama spręsti operatyviai

Druskininkai Lietuvoje garsėja kaip švariausią vandenį turinti savivaldybė – vanduo atitinka visus tarptautinius geriamojo vandens kokybės reikalavimus, o taip pat yra vienas pigiausių šalyje. UAB „Druskininkų vandenys“ nuolat įgyvendina naujus projektus tam, kad teikiamų paslaugų kokybė išliktų gera ir tenkintų vartotojų poreikius.

UAB „Druskininkų vandenys“ specialistai, reaguodami į vartotojų pranešimus, vykdo vamzdynų praplovimo darbus, išleisdami iš jų drumstą vandenį. Druskininkai Lietuvoje garsėja kaip švariausią vandenį turinti savivaldybė – vanduo atitinka visus tarptautinius geriamojo vandens kokybės reikalavimus/Asociatyvi nuotrauka

Druskininkų savivaldybė pastaruoju metu yra gavusi gyventojų žinučių apie iš čiaupo bėgantį vandenį su rudomis priemaišomis. Kaip informavo UAB „Druskininkų vandenys“ vadovas Mindaugas Jaskelevičius, įmonė įgyvendina vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcijos projektą ir dėl vykdomų darbų vandenyje galėjo atsirasti minėtų priemaišų.

„Kartu su vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcija vykdomi ir didelio diametro vamzdynų armatūros bei švaraus vandens rezervuarų atnaujinimo darbai, organizuojami būtini trasų atjungimai bei paleidimai, dėl to įvyksta slėgių svyravimai tinkluose. Susvyravus slėgiui, galimas ilgainiui ant vamzdžių sienelių nusėdusios geležies „atplyšimas“, dėl šios priežasties vanduo nusidažo ruda spalva“, – paaiškino M. Jaskelevičius.

UAB „Druskininkų vandenys“ atsiprašo vartotojų už patirtus nepatogumus ir prašo kantrybės – šiuo metu bendrovė diegia naujas vandens gerinimo technologijas, kurios leis druskininkiečiams tiekti geresnės kokybės vandenį.

„Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad geležis vandenyje nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Suprantame, kad rudas vanduo kelia neigiamus estetinius pojūčius, todėl prašome gyventojų, kilus problemoms dėl vandens, nedelsiant mus informuoti“, – sako M. Jaskelevičius.