Moderni odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ atveria duris ir Druskininkuose

Klinikoje „Šypsenos akademija“ procedūroms atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangiausios technologijos, leidžiančios užtikrinti kokybiškai atliktą darbą ir visišką kliento pasitenkinimą. Viena populiariausių „Šypsenos akademijos“ odontologijos klinikos pacientų pamėgtų procedūrų – dantų balinimas lazeriu. Tai itin veiksmingas ir saugus dantų balinimo būdas, todėl labai dažnai taikomas estetinėje odontologijoje.

Naujai duris Druskininkuose atvėrusioje „Šypsenos akademijoje“ dirbs urnos higienistė B. Kazakevičiūtė/Asmeninio archyvo nuotrauka

Kalbant apie tobulai baltą šypseną ir dantų balinimo būdus, iki šiol dažniausiai girdėdavome apie dantų balinimą kapomis ar specialistų atliekamą įprastą „kabinetinį“ dantų balinimą, kai balinamoji medžiaga aktyvinama LED lempomis. Tokias procedūras, ne paslaptis, dažnai lydi padidėjęs dantų jautrumas. Be to, neretai procedūrą tenka kartoti net keletą kartų, kol pasiekiamas norimas efektas. Ar tai reiškia, kad grožis reikalauja aukų? Nebūtinai. Šiuolaikinė odontologija siūlo kitą alternatyvą – dantų balinimą lazeriu.

„Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje teikiama ir kita populiari paslauga – profesionali burnos higiena, kurią, vadovaujantis odontologo rekomendacijomis, profilaktiškai atlikti yra būtina, norint išsaugoti sveiką šypseną.

Apie dantų balinimą lazeriu bei profesionalią burnos higienos procedūrą jums papasakos ir į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus atsakys naujai duris Druskininkuose atvėrusios „Šypsenos akademijos“ burnos higienistė Birutė Kazakevičiūtė.

– Kas yra profesionali burnos higiena?

– Profesionali burnos higiena – tai procedūra, atliekama odontologo kabinete: dantų apnašų ir akmenų valymas, gydomųjų (fluoro ir kitų) preparatų aplikacijos, dantų bei plombų paviršiaus poliravimas, pacientų mokymas individualios burnos higienos namuose.

– Kodėl reikia atlikti profesionalią burnos higieną?

– Ne visos apnašos yra pašalinamos, savarankiškai valant dantis dantų šepetėliu. Tinkamai neišvalius apnašų, jos sukietėja ir susidaro dantų akmenys – ten kaupiasi bakterijos, kurios sukelia dantų kariesą, burnos gleivinės ir periodonto ligas. Tad, siekiant išvengti šių ligų, yra būtina burnos higieną atlikti profilaktiškai ir šias apnašas pašalinti. Profesionali burnos higiena taip pat yra atliekama prieš bet kokį odontologinį gydymą bei dantų balinimą.

– Kaip dažnai reikėtų atlikti profesionalią burnos higieną?

– Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 1-2 kartus per metus. Procedūrų dažnumas priklauso nuo akmenų kaupimosi intensyvumo, periodonto būklės bei paciento individualios burnos higienos įgūdžių.

– Ar profesionali burnos higienos procedūra yra skausminga?

– Dažniausiai profesionalios burnos higienos procedūra yra neskausminga, tačiau pacientams, turintiems jautrius dantis ar dantenas, yra galimas šiek tiek padidėjęs jautrumas ar nedidelis skausmas. Todėl gali būti atliekamas nuskausminimas, ir pacientas procedūros metu jokio skausmo nejaus.

– Ar profesionaliai burnos higienos procedūrai užtenka vieno vizito? Kokia yra procedūros trukmė?

– Burnos higienisto atliekama procedūra trunka 30-60 minučių, priklausomai nuo dantų būklės. Dažniausiai profesionali burnos higiena atliekama 1 vizito metu.

– Ką reikėtų žinoti po profesionalios burnos higienos procedūros?

– Po profesionalios burnos higienos procedūros nerekomenduojama valgyti bei gerti dažančių produktų – kavos, arbatos, raudono vyno, burokėlių, mėlynių ir kitų. Patartina nerūkyti bent 3 valandas po procedūros.

Jeigu po profesionalios burnos higienos norisi dar šviesesnės ir baltesnės šypsenos, „Šypsenos akademija“ siūlo greitą, itin efektyvų bei saugų dantų balinimą lazeriu. Tai – inovatyviausias kelias nepriekaištingai baltos šypsenos link.

– Kokie yra dantų balinimo lazeriu pranašumai prieš kitus kabinetinius balinimo būdus?

– Balinimo lazeriu pranašumas yra tas, kad balinamoji medžiaga pasiekia ir gilesnius danties audinius, todėl balta šypsena galima džiaugtis, vos tik išėjus iš odontologo kabineto. O bendra procedūros trukmė yra vos 30-60 minučių. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas balinimo priemones dar ir todėl, kad natūralus baltumas pasiekiamas, nesukeliant didelio dantų jautrumo, o tai procedūrą paverčia itin saugia ir patogia.

– Kaip atliekamas dantų balinimas lazeriu?

– Balinimo procedūros lazeriu eiga yra tokia: naudojant VITA spalvų skalę, nustatoma dantų spalva; uždedama dantenų apsauga; dantys padengiami specialiu geliu ir aktyvuojama lazerio šviesa, balinimo gelis paliekamas ant dantų 10 min. (procedūra kartojama 2 kartus); gelis nuplaunamas, nuimama dantenų apsauga.

– Kaip dažnai galima atlikti dantų balinimą lazeriu?

– Dantų balinimą lazeriu rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip 1-2 kartus per metus.

– Kokios yra rekomendacijos po dantų balinimo lazeriu? Ar yra produktų, kurių nereikėtų vartoti po balinimo procedūros?

– Norint palaikyti gautą dantų baltumą, po procedūros rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, vengti dažančiomis savybėmis pasižyminčio maisto bei gėrimų. Įgyvendinkite savo svajonę ir išsibalinkite dantis klinikoje „Šypsenos akademija“. Juk šypsotis taip gera!

„Šypsenos akademija“ džiaugiasi, jog sveikas ir gražias šypsenas galės kurti ir Druskininkuose. Lauksime Jūsų adresu K. Dineikos g. 1, SPA Vilnius Druskininkai. Registruotis galite tel. +370 633 90 605, +370 643 52 525 arba internetu: www.sypsenosakademija.lt/registracija

Užsakymo Nr. MDR-302-02