Druskininkuose iškilmingai pasitikta Švč. Mergelės Marijos atvaizdo ikona

Sekmadienį Druskininkuose surengta Švč. Mergelės Marijos – Lietuvos Globėjos atvaizdo ikonos įnešimo į miestą ir miesto bažnyčią procesija.

Švč. Mergelės Marijos Lietuvos Globėjos atvaizdas-ikona šeštadienį jaunimo piligriminėje kelionėje iš Vilniaus į Trakų Baziliką buvo nešama pėsčiomis. Trakų Bazilikoje Šv. Mišiose Vilniaus arkivyskupijos vyskupas augziliaras Arūnas Poniškaitis pašventino Švč. Mergelės Marijos Lietuvos Globėjos atvaizdą ir įteikė Druskininkų parapijai ir miestui.

Sekmadienį prieš vidurdienį ikona pasitikta ir iškilmingai įnešta į miestą ir bažnyčią/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Sekmadienį prieš vidurdienį ikona pasitikta ir iškilmingai įnešta į miestą ir bažnyčią. Švč. Mergelės Marijos Lietuvos Globėjos atvaizdo ikoną Druskininkams nutapė Vaida Butvilienė.

Po Šv. Mišių surengtas parapijos bendruomenės atstovų, jaunimo, katachetų, choristų, kunigų ir svečių priėmimas. „Nuoširdžiai sakome ačiū visiems. Dėkojame Ričardo ir Vaidos Malinauskų šeimai už surengtus šventinius pietus ir malonius palinkėjimus Druskininkų parapijai. Dėkojame restorano „Velvetti“ šeimininkams Snieguolei ir Remigijui Žižiams. Ačiū Druskininkų savivaldybei už pagalbą, organizuojant paveikslo pasitikimą, įnešimą į miestą ir baznycią. Ačiū Druskininkų miesto policijai už pagalbą, organizuojant eiseną“, – savo „Facebook“ paskyroje dėkoja Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės parapijos bendruomenė.

Sekmadienį Druskininkuose surengta Švč. Mergelės Marijos – Lietuvos Globėjos atvaizdo ikonos įnešimo į miestą ir miesto bažnyčią procesija/Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Mano Druskininkai“ informacija