Druskininkai į kelionę aplink pasaulį išlydėjo Karolį Mieliauską (video)

Praėjusį penktadienį Druskininkuose griaudėjo motociklų varikliai – išlydėti per 40 dienų apvažiuoti aplink Žemę aplink pasaulį susiruošusio druskininkiečio Karolio Mieliausko susirinko gausus būrys kurorto gyventojų ir svečių, prie jų prisijungė ir Alytaus baikeriai.

Sveikinimo žodį taręs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pasidžiaugė drąsia žemiečio iniciatyva, noru garsinti savo gimtąjį miestą bei Lietuvą, palinkėjo sėkmingos kelionės. L. Urmanavičius K. Mieliauskui įteikė dekoratyvinį maišelį su simboline druskos sauja. K. Mieliauskui buvo įteikta Druskininkų vėliava, ant kurios pasirašė mero pavaduotojas L.Urmanavičius, į palydėtuves atvykusi atvykusi Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybos narė, atstovė Lietuvoje Vida Bandis ir pats Karolis.

K. Mieliauskas padėkojo visiems susirinkusiems už gerus žodžius ir palaikymą, ypač daug šiltų žodžių skyrė Druskininkams, palaikiusiems šią jo idėją.

Po oficialiosios dalies K.Miliauskas sėdo ant savo motociklo ir, lydimas baikerių kolonos, patraukė link „trijų pušaičių žiedo“ , kur atminčiai nusifotografavo su savo motorizuota palyda.

Karolio laukia 20 tūkst. kilometrų kelionė per visą Eurazijos žemyną, per Šiaurės Ameriką ir vėl per visą Europą. Rugpjūčio 17-ąją startavęs gimtuosiuose Druskininkuose, čionai sugrįžti Karolis turėtų rugsėjo 27 dieną.