Vaikų dienos užimtumo centras – ir Viečiūnuose

Pirmadienį Viečiūnų bendruomenės centre surengtame Vaikų dienos užimtumo centro atidaryme dalyvavo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė bei jos pavaduotoja Violeta Grigorienė, Viečiūnų seniūnas Alvydas Varanis, Viečiūnų progimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė, Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro, Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovai ir bendruomenės nariai.

Vaikų dienos užimtumo centro darbuotojai centro svečiams parodė naujas, modernias patalpas, jaukias žaidimų, poilsio bei darbo zonas. Vaikai entuziastingai pasitiko ir savo mylimų filmukų personažą – burunduką Alviną, kuris krėtė pokštus ir kvietė vaikus žaisti bei pramogauti.

Susirinkę vaikai padėjo Druskininkų savivaldybės merui R. Malinauskui, jo pavaduotojui L. Urmanavičiui bei Viečiūnų seniūnui perkirpti atidarymo juostą. Meras R. Malinauskas pasidžiaugė, kad ir Viečiūnuose atidarytas naujas Vaikų dienos užimtumo centras: „Tai puiki vieta, skirta vaikų ugdymui ir žaidimams po pamokų. Čia – moderni, kūrybą skatinanti aplinka, dirbs šaunūs, veiklūs, entuziastingi darbuotojai. Smagu, kad Druskininkuose ir seniūnijose atidaromi nauji užimtumo centrai, kuriuose daug edukacinės veiklos, žaidimų, ir poilsio erdvių.“

Savivaldybės vadovai įteikė dovanas, bendravo su vaikais bei centro darbuotojomis. Padėkota visiems susirinkusiems už parodytą dėmesį vaikams, kalbėta apie būsimą Vaikų dienos užimtumo centro veiklą, jo lankytojų ugdymą po pamokų.

Viečiūnų bendruomenės centre surengtas smagus Vaikų dienos užimtumo centro atidarymas/Simonos Dailydaitės nuotrauka

Vaikų dienos užimtumo centre vaikai lavina savo socialinius, kūrybinius, bendravimo, bendradarbiavimo, mąstymo bei atminties lavinimo įgūdžius. Vaikų dienos užimtumo centro lankytojams suteikiamos individualios ir grupinės socialinio darbuotojo, socialinio pedagogo konsultacijos, jie turi galimybę susitikti su atvykstančiu psichologu.

Druskininkų  savivaldybės informacija