Tarptautiniame konkurse – nugalėtojų laurai

Spalio 28-lapkričio 1 dienomis M. K. Čiurlionio meno mokyklos fortepijono specialybės 3 klasės mokiniai Augustas Navickas (mokytoja Nona Kalvaitienė) ir 6 klasės mokinė Vilmantė Kudelytė (mokytoja Jūratė Bujokienė) dalyvavo Vengrojoje surengtame tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse „Magic Bridges of Budapest“. Šis konkursas jau ne pirmus metus suburia talentingus, darbščius ir gabius jaunuosius atlikėjus. Mūsų mokiniams savo amžiaus grupėse teko varžytis su jaunaisiais pianistais iš Baltarusijos, Vengrijos, Čekijos, Rumunijos bei Lietuvos. Konkursai – tai netik didelio, kantraus ir kruopštaus darbo įvertinimas, bet ir sėkmės dalykas. Juose dalyvauja geriausieji, todėl dalyviams pagal savo galimybes reikia būti maksimaliai gerai pasiruošusiems.

Nuotraukoje iš kairės: J. Bujokienė (mokytoja), V. Kudelytė, A. Navickas, N. Kalvaitienė (mokytoja)/M. K. Čiurlionio meno mokyklos archyvo nuotrauka

 

Džiugu, kad šiame konkurse sėkmė lydėjo abu mūsų mokyklos dalyvius. Savo kategorijoje A. Navickas pelnė I-ąją vietą, o Vilmantė Kudelytė – II-ąją. Džiaugiamės mokinių laimėjimais, raginame nesustoti, toliau kelti sau didesnius tikslus bei siekti sėkmingo jų įgyvendinimo.

 

 

 

 

 

 

Parengė Jūratė Bujokienė,M. K. Čiurlionio menomokyklos vyresnioji fortepijono mokytoja