Savivaldos dieną druskininkiečiai paminėjo, kaudamiesi Protų kovose

Kadangi Druskininkai laikoma viena iš sėkmingiausiai besitvarkančių šalies savivaldybių, Savivaldos diena druskininkiečiams – ne formali šventė, o proga pasidžiaugti nuveiktais darbais ir rikiuoti planus ateičiai.

„Snow Arenoje“ Savivaldybės bendruomenių sudarytos komandos buvo pakviestos pademonstruoti savo intelektą ir susikauti Protų kovose/Laimučio Genio nuotrauka

Savivaldos dienos proga praėjusį ketvirtadienį druskininkiečiai ir kurorto svečiai buvo pakviesti nemokamai aplankyti Miesto muziejų, pasidairyti Savivaldybėje, Viešojoje bibliotekoje gauti nemokamus skaitytojų bilietus ir su gidu pasivažinėti po Druskininkus apžvalginiu traukinuku.

Savivaldos dienos finalinė dalis persikėlė į „Snow Areną“, kurioje Savivaldybės bendruomenių sudarytos komandos buvo pakviestos pademonstruoti savo intelektą ir susikauti Protų kovose.

Sveikinimo žodį taręs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo druskininkiečiams už pastangas, sprendžiant bendruomenės problemas, inicijuojant naujus projektus ir surandant jų įgyvendinimo kelius.

„Savivaldybės yra pirminė valdžios grandis, kuri yra arčiausiai žmonių, todėl labai svarbu, kaip savivalda įgyvendinama realybėje“, – sakė meras.

Druskininkų bendruomenę su Savivaldos diena taip pat pasveikino ir LR Seimo narys Zenonas Streikus.

Dvidešimt komandų, kurias sudarė bendruomenių, Savivaldybės, ugdymo įstaigų, politikų, policijos ir kitų, su savivalda susijusių institucijų atstovai, pustrečios valandos jėgas išmėgino Protų kovose ir dar kartą įrodė, jog visi jie moka ne tik puikiai darbuotis Druskininkų labui, bet ir yra sukaupę solidų intelekto bagažą.

Protų kovų dalyviai atsakinėjo į klausimus, susijusius su Druskininkais, atsakė į klausimus iš pačių įvairiausių pasaulio istorijos, literatūros, politikos sričių, parodė sugebėjimus muzikos baruose.

Po ilgos ir permainingos kovos intelekto rungtynes laimėjo jungtinė Savivaldybės skyrių komanda „Meistras ir Margaritos“. Šiai komandai atiteko vertinga „Snow Arenos“ dovana.

Vakaro metu netrūko geros nuotaikos, buvo daug juoko, smagaus judesio, o šventiškumo renginiui suteikė ir Dainoto Varno atliekamos dainos.

Druskininkų  savivaldybės informacija