„Ryto“ gimnazijos vienuoliktokai prisijungė prie iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) dešimtus metus iš eilės inicijavo visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie šios iniciatyvos prisijungė „Ryto“ mokyklos vienuoliktokai. Lydimi mokytojos Viktorijos Purvinienės, mokiniai apsilankė Druskininkų savivaldybėje, kurioje dirba vieno iš jų mama.

Prie iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ prisijungę „Ryto“ mokyklos vienuoliktokai Druskininkų savivaldybėje susitiko su vicemeru Simonu Kazakevičiumi ir savivaldybėje dirbančiais specialistais / Edgaro Tamkevičiaus nuotraukos

Mokiniai susitiko su vicemeru Simonu Kazakevičiumi ir savivaldybėje dirbančiais specialistais.

Vicemeras S. Kazakevičius papasakojo apie savo studijų pasirinkimą, darbo patirties kaupimą, pakvietė pasinaudoti Jaunimo užimtumo programa ir galimybe dirbti vasarą bei priminė apie Studentų rėmimo programą, kuria pasinaudojus, galima finansuoti studijas arba gauti stipendiją.

Specialistai mokiniams pristatė savo profesijas: teisininko, turizmo specialisto, socialinio darbuotojo, finansininko, auditoriaus ir viešųjų ryšių specialisto.

Apie savo studijų ir darbo patirtį papasakojo buvusi „Ryto“ gimnazijos mokinė, Vilniaus universiteto studentė Evija Buraitė.

Tikimės, kad šis susitikimas mokiniams atnešė naujų žinių, įkvėpė tikslams karjeros srityje, paskatino siekti savo svajonių.