„Pyragų dienos“ metu surinkti pinigai – onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms


Spalio 19-ąją „Atgimimo“ mokykla nuo pat ankstaus ryto pakvipo pyragais, mat šią dieną surengta akcija „Pyragų diena“. Akcijos iniciatorėms – mokytojoms Valei Šmitienei ir Rovenai Kvaraciejūtei – parengiamuosius darbus padėjo atlikti mokinių taryba, pasirūpinusi saugiu kepinių pardavimu.

Visų pertraukų metu buvo galima paskanauti įvairiausių gardumynų, už kuriuos surinkti pinigai skirti „Rugutės“ fondui, teikiančiam pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šei

Net 14-os klasių mokiniai, keletas mokytojų, japonų klubo nariai ir tarptautinio Erasmus+ projekto „Vanduo, žemė, ugnis, vėjas“ dalyviai tą rytą atėjo nešini savo rankomis bei kartu su šeimos nariais pagamintais įvairiausiais kepiniais.

Savanorės Valentinos Anglesio paruoštas spalvingas skelbimas bylojo, kad tą dieną smaližiauti buvo ne tik leidžiama, bet ir pageidautina. Visų pertraukų metu kiekvienas galėjo paskanauti įvairiausių gardumynų, už kuriuos surinkti pinigai bus skirti „Rugutės“ fondui, teikiančiam visokeriopą pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms.

Labdaros akcijos išvakarėse visos klasės valandėlių metu žiūrėjo vaizdo žinutę, perduotą buvusio Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje žmonos, ponios Yuko Yamasaki, kuri, trejus metus reziduodama Lietuvoje kartu su vyru, buvo labai aktyvi šio fondo rėmėja. Ponia Yuko džiaugėsi ir dėkojo mokyklos bendruomenei už geranoriškumą ir atviras širdis, stengiantis padėti tiems, kuriems šiuo metu pagalba ypatingai reikalinga.

Pavyko surinkti 260 Eur. Ypatingą geraširdiškumą parodė 5c klasės mokiniai. Ruošdamiesi akcijai, jie rinko pinigus produktams bendram klasės kepiniui. Galiausiai buvo nutarta šiuos pinigus tiesiogiai paaukoti fondui ir iškepti dar du pyragus, kuriuos pardavus, pinigai taip pat buvo skirti akcijos tikslui. Vieni aktyviausių buvo jaunieji 3b klasės kepėjai, akcijai pasiūlę net 12 įvairiausių kepinių! Mokytojos Valė ir Rovena tvirtai tiki, kad gerumas skatina gerumą ir dėkoja kiekvienam, nelikusiam abejingu ir atvėrusiam savo širdį ir piniginę.

Parengta pagal organizatorių informaciją