Pasveikinta konkurso „Geriausios atostogos – su knyga rankose!“ nugalėtoja

Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuotas vasaros skaitymo skatinimo konkursas „Geriausios atostogos – su knyga rankose“. Konkursą Viešoji biblioteka vykdė kartu su leidykla „Nieko rimto“, kuri leidžia knygas vaikams, paaugliams ir jų tėveliams. Konkurso tikslas – paskatinti visus skaityti ir vasarą, nesvarbu, ar tai būtų programinė literatūra, ar širdžiai mielos istorijos.

Konkurso nugalėtoja tapo Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos 4 c klasės mokinė M. Šalengaitė, perskaičiusi daugiausia leidyklos „Nieko rimto“ knygų/Viešosios bibliotekos archyvo nuotrauka

A. Lindgren vaikų literatūros skyriaus jauniesiems skaitytojams buvo pristatytos naujai gautos leidyklos „Nieko rimto“ knygeles. Leidyklos komandos atstovė Aušra Leonavičiūtė dalinosi knygų rekomendacijomis, naudingais straipsniais apie rašytojus bei kita įdomia ir aktualia informacija, sukūrė leidyklos knygų sąrašą, kurį jauniesiems skaitytojams rekomendavo bibliotekos darbuotojos. Dalyvauti knygelių skaitymo konkurse buvo pakviesti visi jaunieji bibliotekos skaitytojai, kuriems reikėjo perskaityti kuo daugiau leidyklos „Nieko rimto“ išleistų knygelių.

Jaunieji skaitytojai noriai skaitė knygeles. Suskaičiavus rezultatus, konkurso nugalėtoja tapo Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos 4 c klasės mokinė Miglė Šalengaitė, perskaičiusi daugiausia leidyklos „Nieko rimto“ knygų. Laimėtojai minėta leidykla suteikė galimybę išsirinkti pageidaujamą leidyklos knygą.

Bibliotekoje konkurso nugalėtojai iškilmingai įteiktas leidyklos įsteigtas prizas. Skyriaus vedėja Lina  Galinienė perskaitė ir įteikė Miglei „Paties Pačiausio Skaitytojo“ diplomą. Jame – ne tik sveikinimas, nugalėjus „Nieko rimto“ leidyklos vasaros skaitymo maratone ir laimėjus daugiausiai knygų perskaičiusio dalyvio titulą, bet ir palinkėjimas kiekvieną sezoną perskaityti kuo daugiau knygų.

Visa leidyklos komanda didžiuojasi ir žavisi savo išsilavinusia drauge! Bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasveikino konkurso nugalėtoją M. Šalengaitę ir įteikė jai prizą. Direktorė padėkojo ir Miglės mamai, skatinančiai skaityti ir palaikančiai visas skaitymo iniciatyvas.

Visas bibliotekos kolektyvas dėkoja visiems jauniesiems skaitytojams, aktyviai dalyvavusiems skaitymo skatinimo konkurse ir vasaros atostogas leidusiems su knyga bei tėveliams, kurie lankėsi su vaikais bibliotekoje ir skatino juos skaityti.

Viešosios bibliotekos informacija