Mažieji Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Liepaitė“ sportininkai

Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija, įgyvendindama Sporto projektą Nr. SRF-SIĮ-2021-1-0505 „Sportuokime visi-maži ir dideli!“, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis ir administruojąmą Švietimo mainų paramos fondo, toliau tęsia projekte numatytas veiklas.

Mažieji sportininkai nuo mokslo metų pradžios kiekvieną savaitės trečiadienį ir penktadienį pagal nustatytą tvarkaraštį sportuoja ikimokyklinio skyriaus „Liepaitė“ salėje/Leipalingio progimnazijos archyvo nuotraukos

Nuo projekto pradžios Leipalingio progimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo keliose veiklose – vasaros sporto stovykloje, turistiniame žygyje dviračiais.

Šiandien norime pasidžiaugti Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazijos ikimokykliniame skyriuje „Liepaitė“ vykdomomis reguliariomis fizinio aktyvumo veiklomis.

Mažieji sportininkai nuo mokslo metų pradžios kiekvieną savaitės trečiadienį ir penktadienį pagal nustatytą tvarkaraštį sportuoja ikimokyklinio skyriaus „Liepaitė“ salėje.

Fizinio aktyvumo veiklos suderintos ir atitinka mažųjų amžių ir fizines galimybes. Keturių grupių vaikučiai per savaitę sportuoja po 40 min. (vienas užsiėmimas trunka 20 min.). Šaltas oras kol kas neleidžia vykdyti fizinio aktyvumo veiklų lauke – mažieji ir jų auklėtojai nekantriai laukia pavasario.

Iš projekto lėšų yra nupirkta žaidimų aikštelės įranga, kuri jau keliauja į mokyklą ir netrukus bus pradėta įrenginėti darželio lauko teritorijoje. Džiaugiamės, kad mūsų mažieji jau netrukus galės saugiai ir aktyviai sportuoti lauke, naudodamiesi naujais žaidimų aikštelės įrenginiais.

Leipalingio progimnazijos informacija