Lietuvos himnas skambėjo ir Zakopanėje

Jau tapo įprasta, kad Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ kolektyvas vasarą pasitinka edukacine išvyka. Kolektyvas jau yra aplankęs pačius gražiausius ir vaizdingiausius Lietuvos kampelius: Anykščius, Biržus, Pakruojo dvarą, pamario kraštą, Aukštaitijos nacionalinį parką, taip pat plaukė Augustavo kanalais. Na, o šiemet kelionės kryptis buvo kaimyninėje Lenkijoje esantys Zakopanės kalnų kurortas ir didingos Lenkijos pilys.

Lopšelio-darželio „Žibutė“ kolektyvo nariai Lietuvos valstybinį himną giedojo Zakopanės miesto širdyje/Lopšelio-darželio „Žibutė“ archyvo nuotrauka

Kelionės pradžioje aplankėme karališkuosius Vilanovo rūmus, antrą dieną gėrėjomės Zakopanės kalnų kurortu, esančiu Tatrų kalnų papėdėje. O trečią dieną išvykome į vieną nuostabiausių Lenkijoje gamtos kampelių – Ojcovo nacionalinį parką, kuriame aplankėme Pieskova Skala pilį. Pakeliui link Krokuvos apžiūrėjome kalkakmenio uolų viršūnėje pastatytos Ogrodzieneco pilies griuvėsius.

Ši kelionė tapo puikia galimybe pabendrauti ir pasidalinti prabėgusių mokslo metų įspūdžiais nuostabaus grožio kurorte.

Mūsų kelionės data sutapo su Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena – liepos 6-ąja, pasipuošę lietuviška atributika lopšelio-darželio „Žibutė“ kolektyvo nariai Lietuvos valstybinį himną giedojo Zakopanės miesto širdyje.

Rita Rimkevičiūtė,
lopšelio-darželio „Žibutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui