Druskininkų švietimo srities atstovių rankose – „Švietimo lyderystės“ magistro diplomai

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su ISM „Švietimo lyderystės“ programos magistro studijas baigusiomis lopšelio-darželio „Žibutė“ direktore Rasa Vaisietiene, M. K. Čiurlionio meno mokyklos vadove Ona Olšauskiene ir Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Naruckiene.

Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su ISM „Švietimo lyderystės“ programos magistro studijas baigusiomis magistrantėmis/ Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

„Džiaugiuosi, kad vadovauju komandai, kurios nariai nori kelti kompetencijas ir įgyti naujų žinių. Sveikinu įgijus magistro laipsnį ir linkiu, kad įgytos žinios būtų naudojamos, kasdien gerinant Druskininkų švietimo srities kokybę“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„ISM „Švietimo lyderystės“ programa yra nereali. Tai vieta, kurioje susirenka švietimo srities profesionalų bendruomenė, siekianti kurti inovatyvią ir pažangią švietimo sistemą. Programa suteikia žinių, skatina tobulėti ir motyvuoja veikti. Mano patirtis šioje programoje buvo neįkainojama – studijų metu gautos įžvalgos leido iš naujo pažvelgti į savo darbą ir tvirčiau jaustis savo rolėje. Džiaugiuosi, užmezgusi naujus ryšius su švietimo lyderiais, su kuriais ir toliau sėkmingai bendradarbiausime“, – kalbėjo J. Naruckienė.

„Žinių kaupimas, jų ieškojimas, mokymasis mane lydi nuolat – to reikalauja pats gyvenimas. O kaip aš pasirinkau studijas? Tai lėmė Dianos Brown skambutis. Pokalbis su tuometine Švietimo skyriaus vedėja mane įkvėpė naujai, drąsiai, prasmingai ir labai įdomiai ISM kelionei. Ar buvo sunku? Ar vertėjo? Ar reikėjo? Tikrai TAIP! Šiame universitete susitinka siekiantys daugiau – pasiryžę eiti pirmyn ir drąsūs nežinoti visko. Čia iš geriausiųjų mokomės analizuoti, kritiškai mąstyti, komunikuoti. Šios studijos ne tik praplėtė akiratį, papildė žinių kuprinę, bet ir leido pažinti daugybę žmonių, su kuriais, tikiu, bendravimas tęsis ir toliau! Esu dėkinga Druskininkų savivaldybės administracijai už galimybę rinktis šias studijas. Jaučiu pareigą dirbti Druskininkų miesto švietimo srityje dar geriau ir eiti progreso keliu“, – sakė R. Vaisietienė.

„Gyvenime siekiu nuolat tobulėti, mokytis naujų dalykų, išplėsti savo turimas kompetencijas, pastiprinti vadybinius gebėjimus, kelti kvalifikaciją kaip vadovė, įgyjant naujų žinių apie lyderystės tendencijas švietimo srityje. ISM „Švietimo lyderystės“ studijos buvo puiki galimybė to pasiekti, pasitarnavo ne tik tobulėjimui, greitesniam profesiniam augimui, bet ir pažinčiai su savo sričių profesionalais. ISM universiteto studijų programa „Švietimo lyderystė“ yra tiesiogiai susijusi su mano darbu, todėl įgytos žinios iš patyrusių ISM bei užsienio universitetų dėstytojų prisidės prie įstaigos, kuriai šiuo metu vadovauju, tolesnio sėkmingo augimo, padės pasiekti geresnių kokybinių rodiklių mokinių mokymosi rezultatuose bei užtikrins palankiausią terpę lyderystės vystymuisi tiek mokinių, tiek kolektyvo tarpe. Studijos ISM – iššūkis bei įkvėpimas ateičiai, dabar galiu toliau drąsiai, užtikrintai tęsti savo kelionę švietimo ir lyderystės srityse bei aktyviai prisidėti prie naujausių tendencijų diegimo Druskininkų mieste. Esu labai dėkinga Druskininkų savivaldybės vadovams už galimybę studijuoti ISM“, – sakė O. Olšauskienė

Druskininkų savivaldybė, norėdama tobulinti ir kelti mokytojų ir mokyklų vadovų kompetencijas, prisijungė prie „Švietimo lyderystės“ programos ir pakvietė švietimiečius dalyvauti atrankoje bei gauti finansavimą studijoms.

Keturios magistrantės – „Ryto“ gimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė, „Atgimimo“ mokyklos direktorė Aušra Keturkienė, „Saulės“ mokyklos matematikos mokytoja Jūratė Tuinylienė ir Švietimo skyriaus vyr. specialistė Monika Vaikšnorienė – jau baigė šias studijas.