Druskininkų jaunimo atstovai dalyvavo forume „Alytaus regionas – draugiškiausias aplinkai Lietuvoje“

Antradienį Druskininkų jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas kartu su Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos (DSMT) atstovais dalyvavo iniciatyvos „Sprendimas Lietuvai“ forume „Alytaus regionas – draugiškiausias aplinkai Lietuvoje“. „Sprendimas Lietuvai“ – tai naujai startavusi ne pelno siekianti iniciatyva, kurios tikslas – kartu su valstybės lyderiais ir jaunimu diskutuoti, kaip aukštųjų technologijų pritaikymas padėtų regionų plėtrai, ir padėtų atrasti tolesnių veiksmų gairių.

Po forumo su Alytaus savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Dalia Kavolyniene buvo aplankytas AMBC atviras jaunimo centras „Be rėmų“, kuriame pasidalinta gerąja patirtimi. Vėliau jaunimo parke apžiūrėta draugiška jaunimui infrastruktūra. Ten veikia riedlenčių parkas, įrengta parkūro aikštelė, o šiemet teritorija pasipildys ir dviračių kalnelių „pump track“ trasa.

Druskininkų jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas kartu su Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos atstovais dalyvavo iniciatyvos „Sprendimas Lietuvai“ forume „Alytaus regionas – draugiškiausias aplinkai Lietuvoje“/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija