Nauja vaikų žaidimų aikštelė – Ateities gatvėje, Kalviškių mikrorajone

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Ateities gatvėje, Kalviškių mikrorajone, gyvenantys vaikai sulaukė Druskininkų savivaldybės mero inicijuotos dovanos – naujos vaikų žaidimų aikštelės. Ateities gatvėje įrengta žaidimų aikštelė su laipynių kompleksu, čiuožyklomis, tilteliais, karstyklėmis, suktuku ir kitomis pramogomis. Planuojant ir gaminant vaikų žaidimų aikštelės įrangą, didelis dėmesys buvo skiriamas vaikų saugumui, taip pat atsižvelgta ir į tėvelių pageidavimus. Aikštelė atitinka visus europinius standartus, turi specialius būtinus sertifikatus.

Ateities gatvėje įrengta žaidimų aikštelė su laipynių kompleksu, čiuožyklomis, tilteliais, karstyklėmis, suktuku ir kitomis pramogomis/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

„Džiaugiuosi naujos vaikų žaidimų aikštelės įrengimu bendruomenės vaikams. Labai svarbu, kad vaikai jaustųsi gerai, kad turėtų kur leisti savo laisvalaikį. Nauja ir moderni aikštelė bus naujas vaikų ir jų tėvelių traukos objektas, kuris paįvairins jų užsiėmimus“, – sakė meras R. Malinauskas.

Šiuo metu Druskininkuose veikia penkios vaikų žaidimų aikštelės.

Druskininkų  savivaldybės informacija